224 262 867
01.09.2017

Servisní poradce

Hledáme servisního poradce pro autorizovaný servis značky ŠKODA

Náplň práce:

  • řízení pracovní skupiny mechaniků
  • rozdělování pracovních úkonů
  • komunikace se zákazníky i pojišťovnami
  • kontrola průběhu opravy a kvality práce
  • přijímání, zpracování a vydávání zakázek včetně kontroly kvality a zpracování dokumentace
  • prodej služeb a zboží
  • vzájemná spolupráce s kolegy

Požadujeme:

  • znalost programů DMS, ELSA
  • čistý trestní rejstřík
  • řidičský průkaz skupiny B
  • minimálně střední odborné vzdělání technického směru
  • znalost automobilové techniky
  • komunikační dovednosti, obchodní dovednosti, spolehlivost, samostatnost, příjemné vystupování
  • znalost práce na PC
  • ALESPOŇ 2 ROKY PRAXE V OBORU
  • spolehlivost, pečlivost a reprezentativní vystupování
  • pozitivní přístup k zákazníkům i zaměstnancům
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  •  zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi
  • pravidelné vzdělávání v oboru
  • motivující finanční ohodnocení
  • příjemné prostředí rostoucí společnosti
  • 4 týdny dovolené
Místo práce: Legerova 22, 120 00 Praha 2

Své CV prosím zasílejte na e-mail sahula@autoopat.cz

Dny testovacích jízd ŠKODA 2017 jsou za námi!

17. 6. 2017 jsme se mohli setkat v Pohádkovém lese Hostivař na Dnech testovacích jízd ŠKODA! Celý den jste s námi soutěžili, učili se novým věcem a samozřejmě prověřovali vozy ŠKODA, jak celý den…