224 262 867
O úroveň výš
24.10.2017

Automechanik, klempíř/karosář, lakýrník, přípravář

Autorizovaný servis Volkswagen a ŠKODA – rozšiřujeme kolektiv! Vzhledem k nárůstu zakázek hledáme nové posily na pozice: Automechanik, klempíř/karosář, lakýrník, přípravář

Automechanik

Náplň práce: mechanické opravy, servisní prohlídky, diagnostika

Požadujeme: praxe min.3 roky, vyučení v oboru, řidičský průkaz skup. B, zodpovědnost

Klempíř/karosář

Náplň práce: klempířské práce, opravy vozů po DN

Dále hledáme lakýrníky a přípraváře.

Nabízíme
nadstandardní ohodnocení, volné víkendy, přátelský kolektiv, zázemí prosperující a stále rostoucí firmy, práce na HPP, nástup IHNED.

Místo práce: Komerční 467, 251 01 Nupaky – Čestlice

Své CV prosím zasílejte na e-mail zelenka@autoopat.cz

S Ondrou Cinkem do dalšího roku

Pokud sledujete náš facebook pravidelně, víte, že je to již rok, co jsme začali sponzorovat nadějného českého cyklistu Ondřeje Cinka. Ondra od nás 6. prosince 2016 obdržel k užívání vůz…