224 262 867
14.05.2018

Disponentka prodeje nových vozů

Do našeho prodejního týmu v Nupakách hledáme vhodnou kandidátku na pozici DISPONENTKA PRODEJE NOVÝCH VOZŮ, která je zodpovědná, loajální a je schopná dotáhnout úkoly do konce. Cílevědomá a nekonfliktní uchazečka má šanci nastartovat svoji kariéru ve stabilní české společnosti a získat cenné zkušenosti díky pestré pracovní náplni.

Náplň práce:

  • administrativní a organizační podpora prodejního týmu
  • správa a vedení dokumentace a pošty, práce s interním systémem
  • řešení operativních úkolů na úrovni asistentských prací

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
  • dobrá uživatelská znalost MS Office
  • výborné komunikační a organizační dovednosti
  • pečlivost, zodpovědnost
  • reprezentativní vystupování

Nabízíme:

  • práci v příjemném kolektivu
  • pozici odpovídající finanční ohodnocení
  • profesní růst
  • zaškolení v interním systému
  • práce na HPP, nástup červenec/srpen 2018

Pokud Vás naše nabídka oslovila, prosím, zašlete své CV společně s fotografií na e-mail: mansfeld@autoopat.cz

Jak jsme strávili Velký pátek s Ondrou Cinkem

Na Velký pátek jsme se rozhodli aktivně přivítat jaro, a to vyjížďkou s Ondrou Cinkem, nechyběla ani prvotřídní rozcvička a nějaké to zdravé občerstvení na cestu. Počasí nám naštěstí také přálo…