224 262 867
23.10.2017

ŘIDIČ pick-up servisu

Do dynamického týmu přijmeme kolegu na pozici ŘIDIČ pick-up servis.

Náplň práce:

  • odvoz vozidel našich zákazníků z lokality Praha a Střední Čechy do a z prostor servisu AUTO OPAT
  • následné vrácení vozidla zpět zákazníkovi

Požadujeme:

  • min. SOU vzdělání, SŠ výhodou
  • řidičský průkaz sk. B, C, E – aktivní řidič
  • velmi dobrá znalost Prahy a okolí
  • odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
  • komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • spolehlivost a loajalita
  • trestní bezúhonnost
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  • velmi dobré platové ohodnocení
  • zázemí silné prosperující společnosti
Místo pracoviště: Nupaky / Praha, Legerova
Region: Praha a Střední Čechy
Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika
Profese: řidič
Pracovní poměr: Zkrácený úvazek, HPP
Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity
Vhodné i pro: Seniory

Své CV prosím zasílejte na e-mail sahula@autoopat.cz

Dny testovacích jízd ŠKODA 2017 jsou za námi!

17. 6. 2017 jsme se mohli setkat v Pohádkovém lese Hostivař na Dnech testovacích jízd ŠKODA! Celý den jste s námi soutěžili, učili se novým věcem a samozřejmě prověřovali vozy ŠKODA, jak celý den…