224 262 867
23.10.2017

ŘIDIČ pick-up servisu

Do dynamického týmu přijmeme kolegu na pozici ŘIDIČ pick-up servis.

Náplň práce:

  • odvoz vozidel našich zákazníků z lokality Praha a Střední Čechy do a z prostor servisu AUTO OPAT
  • následné vrácení vozidla zpět zákazníkovi

Požadujeme:

  • min. SOU vzdělání, SŠ výhodou
  • řidičský průkaz sk. B, C, E – aktivní řidič
  • velmi dobrá znalost Prahy a okolí
  • odolnost vůči stresu a zvládání vysokého pracovního tempa
  • komunikační dovednosti a příjemné vystupování
  • spolehlivost a loajalita
  • trestní bezúhonnost
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  • velmi dobré platové ohodnocení
  • zázemí silné prosperující společnosti
Místo pracoviště: Nupaky / Praha, Legerova
Region: Praha a Střední Čechy
Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika
Profese: řidič
Pracovní poměr: Zkrácený úvazek, HPP
Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity
Vhodné i pro: Seniory

Své CV prosím zasílejte na e-mail sahula@autoopat.cz

S Ondrou Cinkem do dalšího roku

Pokud sledujete náš facebook pravidelně, víte, že je to již rok, co jsme začali sponzorovat nadějného českého cyklistu Ondřeje Cinka. Ondra od nás 6. prosince 2016 obdržel k užívání vůz…