224 262 867
24.10.2017

Servisní poradce

Hledáme servisního poradce pro autorizovaný servis značky ŠKODA

Náplň práce:

  • řízení pracovní skupiny mechaniků
  • rozdělování pracovních úkonů
  • komunikace se zákazníky i pojišťovnami
  • kontrola průběhu opravy a kvality práce
  • přijímání, zpracování a vydávání zakázek včetně kontroly kvality a zpracování dokumentace
  • prodej služeb a zboží
  • vzájemná spolupráce s kolegy

Požadujeme:

  • znalost programů DMS, ELSA
  • čistý trestní rejstřík
  • řidičský průkaz skupiny B
  • minimálně střední odborné vzdělání technického směru
  • znalost automobilové techniky
  • komunikační dovednosti, obchodní dovednosti, spolehlivost, samostatnost, příjemné vystupování
  • znalost práce na PC
  • ALESPOŇ 2 ROKY PRAXE V OBORU
  • spolehlivost, pečlivost a reprezentativní vystupování
  • pozitivní přístup k zákazníkům i zaměstnancům
  • časová flexibilita

Nabízíme:

  •  zajímavou a náročnou práci v kontaktu s lidmi
  • pravidelné vzdělávání v oboru
  • motivující finanční ohodnocení
  • příjemné prostředí rostoucí společnosti
  • 4 týdny dovolené
Místo práce: Legerova 22, 120 00 Praha 2

Své CV prosím zasílejte na e-mail sahula@autoopat.cz

S Ondrou Cinkem do dalšího roku

Pokud sledujete náš facebook pravidelně, víte, že je to již rok, co jsme začali sponzorovat nadějného českého cyklistu Ondřeje Cinka. Ondra od nás 6. prosince 2016 obdržel k užívání vůz…