Auto Opat

Nejlepší služby značky Kia široko daleko najdete u AUTO OPAT v Nupakách u Čestlic. Nabízíme prodej nových i ojetých vozů, servis, autopůjčovnu či sjednání operativního leasingu. Zastavte se.

Služby, které nabízíme:

Autorizovaný servis

Objednejte svůj vůz Kia do autorizovaného servisu u AUTO OPAT a máte jistotu dobře odvedené práce. Navíc vám po dobu servisních prací poskytneme náhradní vůz zdarma.

Modely Kia

7letá záruka, rychlé dodací lhůty, moderní design i technologie. Hybrid, plug-in hybrid, čistě elektrické vozy i klasické spalovací motory. Potřebujete ještě další argument, proč vybírat z modelů Kia?

Skladové vozy

I na skladové vozy Kia se vztahuje 7letá záruka. Navíc si nemusíte lámat hlavu s dodacími lhůtami. Jednoduše stačí přijít, vybrat si jeden z desítek modelů a odjet třeba hned.

Ojeté vozy

Certifikovaný prodej prověřených ojetých vozů Kia. Pomůžeme vám s vyřízením formalit při nákupu i prodeji. Navíc u nás získáte bonus při výkupu vašeho současného vozu Kia.

Autopůjčovna

Potřebujete doplnit vás firemní vozový park? Nabízíme dlouhodobé zápůjčky vozů v perfektním stavu, s dálniční známkou, povinným ručením a havarijním pojištěním, a to ihned k dispozici.

Operativní leasing

Chcete jezdit bez starostí? Vyberte si z nových či ojetých vozů, řekněte nám své potřeby a je to. Operativní leasing nabízíme firemním i soukromým klientům.

Kontaktní formulář

Bc. Vít Rošický
Bc. Vít Rošický
Prodej nových vozů KIA
720 077 284 Napsat e-mail

Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.