Zpět na modely KIA

Ceed

Cena od
394 980 Kč
Vyzkoušejte si tento vůz na testovací jízdě
Josef Dvořák
Vedoucí prodeje KIA
+420 720 077 252
Kontaktovat prodejce

ZÁKLADNÍ PARAMETRY

podmanivé zážitky zajistí Kia Connect
skvělé výkony a hospodárnost s mild hybridním pohonem
asistenční systém pro částečně autonomní jízdu

 Nový Kia Ceed okamžitě zaujme nízkou, širokou karoserií a sportovní siluetou. Díky dynamickému výkonu a pokročilé technologii je řízení požitek.


MAXIMÁLNÍ SPORTOVNOST

Nová Kia Ceed vystavuje na odiv nový design přídě s jedinečnou maskou chladiče s motivem tygřího nosu a saténově chromovou spodní lištou ve tvaru roztažených křídel. Charakteristický je také nový světelný design s hlavními světlomety Full LED a předními LED mlhovými světlomety. Sportovnější vzhled nového předního nárazníku doplňují detaily v podobě horizontálních lišt, aerodynamických prvků a nově navržených trojúhelníkových krajních otvorů pro vedení vzduchu do podběhů kol.


SVĚTLA

Sportovní sofistikovaností se vyznačuje také záď. Nové a specifické zadní svítilny vytvářejí na zádi intenzivní světelný design 48 diodami LED „plástnicového“ typu. Nový je rovněž design leskle černého zadního difuzoru s jednodílnou saténově chromovou ozdobnou lištou. Zadní diody LED zajišťují také funkci sekvenčních směrových světel.


INTERIÉR

V ušlechtilém interiéru se všechno točí kolem řidiče, od přehledného uspořádání přístrojové desky s měkkými povrchy až po bezpočet chytrých technologií, které Vás propojí s vozem a okolním světem. Vnitřní výbava zahrnuje také sportovní sedadla čalouněná černým semišem a kůží s šedým prošíváním, nejkvalitnější černé čalounění stropu, sportovní volant s logem GT-line, hlavici řadicí páky obšitou perforovanou kůží a řadu dalších prvků.