Zpět na modely Kia

Ceed

Cena od
444 980 Kč
Vyzkoušejte si tento vůz na testovací jízdě
Bc. Vít Rošický
Prodej nových vozů KIA
720 077 284
Kontaktovat prodejce

ZÁKLADNÍ PARAMETRY

podmanivé zážitky zajistí Kia Connect
skvělé výkony a hospodárnost s mild hybridním pohonem
asistenční systém pro částečně autonomní jízdu

 Nový Kia Ceed okamžitě zaujme nízkou, širokou karoserií a sportovní siluetou. Díky dynamickému výkonu a pokročilé technologii je řízení požitek.


MAXIMÁLNÍ SPORTOVNOST

Nová Kia Ceed vystavuje na odiv nový design přídě s jedinečnou maskou chladiče s motivem tygřího nosu a saténově chromovou spodní lištou ve tvaru roztažených křídel. Charakteristický je také nový světelný design s hlavními světlomety Full LED a předními LED mlhovými světlomety. Sportovnější vzhled nového předního nárazníku doplňují detaily v podobě horizontálních lišt, aerodynamických prvků a nově navržených trojúhelníkových krajních otvorů pro vedení vzduchu do podběhů kol.


SVĚTLA

Sportovní sofistikovaností se vyznačuje také záď. Nové a specifické zadní svítilny vytvářejí na zádi intenzivní světelný design 48 diodami LED „plástnicového“ typu. Nový je rovněž design leskle černého zadního difuzoru s jednodílnou saténově chromovou ozdobnou lištou. Zadní diody LED zajišťují také funkci sekvenčních směrových světel.


INTERIÉR

V ušlechtilém interiéru se všechno točí kolem řidiče, od přehledného uspořádání přístrojové desky s měkkými povrchy až po bezpočet chytrých technologií, které Vás propojí s vozem a okolním světem. Vnitřní výbava zahrnuje také sportovní sedadla čalouněná černým semišem a kůží s šedým prošíváním, nejkvalitnější černé čalounění stropu, sportovní volant s logem GT-line, hlavici řadicí páky obšitou perforovanou kůží a řadu dalších prvků.