Zpět na modely Kia

e-Niro OLD

Cena od
1 099 980 Kč
Vyzkoušejte si tento vůz na testovací jízdě
Bc. Vít Rošický
Prodej nových vozů KIA
720 077 284
Kontaktovat prodejce

ZÁKLADNÍ PARAMETRY

dojezd až 455 km s kapacitou akumulátorů 64 kWh2
nabití na 80 % za 42 minut
zavazadlový prostor o objemu 451 l

Užitné vlastnosti crossoveru s komfortem vyspělého elektrického pohonu. S velkorysým vnitřním prostorem a mimořádným pohodlím ve spojení s ohromujícím designem. Kombinuje prvky crossoveru, jako jsou podélné střešní nosiče, s aerodynamikou uzavřené masky chladiče. Speciální otvory pro přívod vzduchu se světly LED pro denní svícení ve tvaru hrotu šípu, zadní svítilny LED a modré ozdobné prvky jsou jasným poselstvím, že pohon tohoto vozu je elektrický.


INTERIÉR

Veškeré potřebné informace, například o dojezdu, stavu nabití akumulátorů a míry využití výkonu, jsou přehledně zobrazovány na 7“ displeji LCD a 10,25“ dotykovém displeji navigačního systému. Displeje s přístroji jsou dokonale zapuštěny do elegantní přístrojové desky s leskle černým povrchem. Dokonce si můžete uvnitř vytvořit vlastní atmosféru výběrem barvy dekoračního osvětlení. Interiér, jehož design vytváří opravdu luxusní atmosféru, používá povrchové úpravy z rozmanitých ušlechtilých materiálů a sofistikované barvy. Modré a oranžové barevné pakety zahrnují kontrastní prošívání. Na přání si můžete zvolit kompletní čalounění sedadel kůží.


VNITŘNÍ PROSTOR

Prostor je luxus, který si v novém modelu Kia e-Niro mohou užívat všichni cestující díky vysoké poloze sedadla řidiče a komfortnímu prostoru pro hlavy a nohy všech čtyř spolucestujících. Do zavazadlového prostoru můžete naložit až 451 litrů nákladu, což je více než umožňuje většina elektromobilů. Opěradla zadních sedadel, dělená v poměru 60:40, lze sklopit, a vytvořit tak zavazadlový prostor o objemu až 1405 litrů.

Financování

Rádi byste si pořídili nový vůz, ale nemáte dostatečné finanční prostředky? Nebo je máte, ale neradi byste je všechny investovali do automobilu? Pak vám rádi pomůžeme s financováním vybraného vozu.

Přizpůsobíme se vašim požadavkům a možnostem. Záleží jen na vás, jakou si zvolíte výši splátky předem, měsíční splátku, délku smlouvy, zda splátky budou zahrnovat i pojištění a mnoho dalšího:

  • Doba splácení je možná od 6 do 72 měsíců
  • Akontace od 0 %
  • Zůstatková hodnota až 60 %
  • Nabízíme nejvýhodnější pojištění na trhu.
Poptat financování