Zpět na modely Kia

ZCELA NOVÁ KIA EV6

Cena od
1 239 980 Kč
Bc. Vít Rošický
Prodej nových vozů KIA
720 077 284
Kontaktovat prodejce

ZÁKLADNÍ PARAMETRY

Zcela elektrický crossover
Ultra rychlé nabíjení
Dojezd až 528 km

EV6 je zcela elektrický crossover značky Kia, který přináší novou éru a stanovuje nová měřítka mobility pro příští roky. Nechte se inspirovat přitažlivým a osobitým designem.

INTERIÉR

Při usednutí do modelu EV6 budete mít pocit, že jste se ocitli v budoucnosti. V tomto interiéru si budete všechny zážitky maximálně užívat. A to díky funkcím, které dohlédnou na Vaši pozornost, dodají Vám inspiraci a zajistí bezpečnost.

Dominantou interiéru je panoramatická zobrazovací plocha tvořená dvěma 12,3″ zakřivenými displeji, která vylepší Vaše zážitky z jízdy poskytováním důležitých informací a minimem ovládacích prvků pro snadné a ničím nerušené řízení.

U relaxačních sedadel modelu Kia EV6 si můžete nastavit sklon opěradla, aby byl pro Vás čas strávený uvnitř vozu při případném nabíjení ještě příjemnější. Nastavitelná, anatomicky tvarovaná sedadla zvyšují úroveň Vašeho komfortu také optimalizací polohy při sezení a tlaku působícího na tělo. Udělejte si pohodlí.

Volant modelu EV6 Vám umožní ovládat všechno nezbytné. Můžete přijímat telefonní hovory a vybírat si hudbu k poslechu, ale můžete také maximalizovat hospodárnost a dojezd páčkami rekuperačního systému nebo výběrem požadovaného jízdního režimu.

EXTERIÉR

Náš jedinečný světelný design vytváří zakřivenou linii, která sahá od podběhu zadního kola přes zadní výklopné víko na druhou stranu. Řada modulů s diodami LED vytváří ohromující vizuální efekt klavírních kláves, který umocňuje atraktivní vzhled vozu.

Výsuvné kliky dveří, nejenže přispívají ke skvělému vzhledu, ale také vylepšují aerodynamiku. Zapuštěné kliky dveří modelu EV6 se automaticky vysunou, jakmile se k vozu přiblížíte, aby Vám usnadnily nastupování.

ULTRA RYCHLÉ NABÍJENÍ

Díky 800V systému pro velmi rychlé nabíjení s různou úrovní napětí můžete velmi brzo pokračovat v cestě. Za pouhých 4,5 minuty nabíjení prodloužíte dojezd Vašeho modelu EV6 o 100 km.