Zpět na modely KIA

Niro PHEV OLD

Cena od
959 980 Kč
Vyzkoušejte si tento vůz na testovací jízdě
Josef Dvořák
Vedoucí prodeje KIA
+420 720 077 252
Kontaktovat prodejce

ZÁKLADNÍ PARAMETRY

dojezd 65 km s elektrickým pohonem
spotřeba 1.3 l/100 km
automatická převodovka

Dejte o sobě vědět v tomto jedinečném crossoveru. Jeho leskle černá maska chladiče s motivem tygřího nosu je obklopena světlomety LED se světly pro denní svícení ve tvaru dvojitého šípu a mlhovými světlomety LED. Celkový dojem umocňují stříbrné spodní ochranné panely vpředu i vzadu.

INTERIÉR

Vyjádřete svůj postoj stylově a užívejte si přitom skvělého komfortu. Leskle černá přístrojová deska se saténově chromovanými ozdobnými prvky umožňuje nerušený pohled na přehledné přístroje. Všechna sedadla jsou vyhřívaná a přední řada disponuje navíc odvětráváním a integrovanou pamětí pro uložení nastavení.

INOVATIVNÍ HYBRIDNÍ TECHNIKA

Získejte maximum ze svého hybridního vozu! Zadejte cíl jízdy do navigačního systému a funkce pro doporučování setrvačné jízdy (Coasting Guide Control) Vám ukáže, kdy uvolnit před zatáčkou pedál plynu nebo kdy zastavit. Systém předvídavého řízení energetických toků (Predictive Energy Control) zohledňuje stoupání a klesání, a přizpůsobí tomu jízdní režim, aby byla maximalizována hospodárnost.

KRÁL HOSPODÁRNOSTI

S novým modelem Kia Niro Plug-in Hybrid můžete jezdit do práce a zpět domů zcela elektricky. Tento crossover se může pochlubit dojezdem 65 kilometrů v režimu elektrického pohonu! Na delších cestách za hranice města se dostanete pokaždé do svého cíle díky zážehovému motoru – bez ohledu na vzdálenost.

HIGH TECH INTERIÉR

Integrovaný 10,25″ dotykový displej Vám poskytne přístup k až třem aplikacím současně, například k hudbě, navigaci a počasí. Poslouchejte hlasitou a čistou reprodukci svých nejoblíbenějších nahrávek prostřednictvím prémiového audiosystému JBL® s technologií Clari-Fi™. Součástí nabídky jsou také aktualizace mapových podkladů po dobu 7 let a služby poskytované v reálném čase.