Zpět na modely Kia

Niro PHEV OLD

Cena od
959 980 Kč
Vyzkoušejte si tento vůz na testovací jízdě
Bc. Vít Rošický
Prodej nových vozů KIA
720 077 284
Kontaktovat prodejce

ZÁKLADNÍ PARAMETRY

dojezd 65 km s elektrickým pohonem
spotřeba 1.3 l/100 km
automatická převodovka

Dejte o sobě vědět v tomto jedinečném crossoveru. Jeho leskle černá maska chladiče s motivem tygřího nosu je obklopena světlomety LED se světly pro denní svícení ve tvaru dvojitého šípu a mlhovými světlomety LED. Celkový dojem umocňují stříbrné spodní ochranné panely vpředu i vzadu.

INTERIÉR

Vyjádřete svůj postoj stylově a užívejte si přitom skvělého komfortu. Leskle černá přístrojová deska se saténově chromovanými ozdobnými prvky umožňuje nerušený pohled na přehledné přístroje. Všechna sedadla jsou vyhřívaná a přední řada disponuje navíc odvětráváním a integrovanou pamětí pro uložení nastavení.

INOVATIVNÍ HYBRIDNÍ TECHNIKA

Získejte maximum ze svého hybridního vozu! Zadejte cíl jízdy do navigačního systému a funkce pro doporučování setrvačné jízdy (Coasting Guide Control) Vám ukáže, kdy uvolnit před zatáčkou pedál plynu nebo kdy zastavit. Systém předvídavého řízení energetických toků (Predictive Energy Control) zohledňuje stoupání a klesání, a přizpůsobí tomu jízdní režim, aby byla maximalizována hospodárnost.

KRÁL HOSPODÁRNOSTI

S novým modelem Kia Niro Plug-in Hybrid můžete jezdit do práce a zpět domů zcela elektricky. Tento crossover se může pochlubit dojezdem 65 kilometrů v režimu elektrického pohonu! Na delších cestách za hranice města se dostanete pokaždé do svého cíle díky zážehovému motoru – bez ohledu na vzdálenost.

HIGH TECH INTERIÉR

Integrovaný 10,25″ dotykový displej Vám poskytne přístup k až třem aplikacím současně, například k hudbě, navigaci a počasí. Poslouchejte hlasitou a čistou reprodukci svých nejoblíbenějších nahrávek prostřednictvím prémiového audiosystému JBL® s technologií Clari-Fi™. Součástí nabídky jsou také aktualizace mapových podkladů po dobu 7 let a služby poskytované v reálném čase.