Zpět na modely Kia

Sorento HYBRID

Cena od
1 209 980 Kč
Vyzkoušejte si tento vůz na testovací jízdě
Bc. Vít Rošický
Prodej nových vozů KIA
720 077 284
Kontaktovat prodejce

ZÁKLADNÍ PARAMETRY

1.6 T-GDi HEV (230 k)
až 7 sedadel
služby UVO Connect

Sorento Hybrid se může pochlubit okouzlujícím designem i při pohledu zezadu, takže vždy zanechá trvalý a silný dojem. Svislé zadní svítilny LED, spodní ochranný panel s působivou sportovní ozdobnou lištou na zádi a uhlazený střešní spoiler s lesklou povrchovou úpravou a integrovaným zadním stěračem, jsou stručnou ukázkou detailů, které přispívají k atraktivnímu celkovému vzhledu.

INTERIÉR

Prémiový a moderní interiér byl navržen s cílem pozvednout každý okamžik jízdy. K tomu přispívá mimo jiné jedinečná atmosféra vytvářená dekoračním osvětlením ve spojení s luxusními povrchovými úpravami, čalouněním sedadel černou prošívanou kůží Nappa, černým čalouněním stropu, ozdobným obložením na přístrojové desce se saténovým efektem, reliéfními prvky i částečně chromovanou výzdobou a leskle černými ozdobnými prvky v celém interiéru. Připočtěte k tomu mimořádnou prostornost a skvělou ergonomii a uvidíte, že to je láska na první pohled.

Sorento Hybrid nabízí velkorysý prostor a variabilitu. Díky tomu přepravíte všechno, co potřebujete. Nové Sorento Hybrid rychle přeměníte z pětimístného vozu na sedmimístný, nebo ho před dobrodružnou výpravou snadno přestavíte pro přepravu nákladu v obrovském zavazadlovém prostoru o objemu až 813 litrů. Posuvná zadní sedadla jsou dělená a sklopná v poměru 40:60, takže můžete snadno přepravovat rozměrný náklad i cestující současně.

JÍZDA NABITÁ TECHNOLOGIEMI

Čeká na Vás ještě více vyspělých technologií, které Vám usnadní řízení a zvýší potěšení z jízdy. Například vyhřívaná a odvětrávaná sedadla pro maximální komfort za každého počasí. Nebo head-up displej, který promítá důležité provozní informace na čelní okno, přímo do Vašeho zorného pole, abyste mohli nepřetržitě sledovat dění na vozovce. 360° monitorovací systém snímá okolí po celém obvodu vozidla, abyste při parkování měli dokonalý přehled z ptačí perspektivy o prostoru kolem vozu. Nesmíme zapomenout ani na dekorační osvětlení s výběrem barev, které Vám vytvoří uvnitř vozu dokonalou atmosféru. A to byla jen malá ukázka.