Zpět na modely Kia

Sorento PHEV

Cena od
1 354 980 Kč
Vyzkoušejte si tento vůz na testovací jízdě
Bc. Vít Rošický
Prodej nových vozů KIA
720 077 284
Kontaktovat prodejce

ZÁKLADNÍ PARAMETRY

motor 1.6 T-GDi PHEV (265 k)
až 7 sedadel
telematika

EXTERIÉR

Příď nového modelu Kia Sorento Plug-in Hybrid zaujme svým dominantním, svalnatým vzhledem. Masku chladiče s okouzlující mřížkou zvýrazňují chromované a leskle černé rámečky. Směrem dolů na ni navazuje sportovní nárazník v barvě karoserie s křídlovitou mřížkou otvoru pro přívod vzduchu a elegantní stříbrný spodní ochranný panel. Bezkonkurenčně dynamické osvětlení zajišťuje nová technologie zdrojů světla ve dvojitých projekčních světlometech LED, světlech LED pro denní svícení a mlhových světlometech LED.

INTERIÉR

Sorento je jedním z mála vozidel, které nabízí i ve verzi Plug-in Hybrid až 7 sedadel. Jeho prémiový interiér rozhodně nešetří ani prostorem, ani stylem. Vnitřní design pozvedne každý okamžik Vaší jízdy například dekoračním osvětlením, luxusními materiály a ušlechtilými povrchovými úpravami. A k tomu přidává nekonečné množství komfortních prvků, mimo jiné vstup USB pro každého cestujícího. Připočtěte k tomu skvělou ergonomii plus mimořádně tichý interiér a uvidíte, že to je láska na první pohled.

PROŽITEK Z TECHNOLOGIÍ

Výbava zahrnuje ještě více technicky vyspělých technologií, které Vám usnadní řízení a zvýší potěšení z jízdy. Například vyhřívaná a odvětrávaná sedadla pro maximální komfort za každého počasí. Nebo head-up displej, který promítá důležité provozní informace na čelní okno, přímo do Vašeho zorného pole. Nesmíme zapomenout ani na dekorační osvětlení s výběrem barev, které Vám vytvoří uvnitř vozu dokonalou atmosféru. A to vše, včetně elektromotoru, efektivně napájí vysokonapěťová sada akumulátorů s kapacitou 13,8 kWh.