Zpět na modely Kia

Stinger

Cena od
1 479 980 Kč
Bc. Vít Rošický
Prodej nových vozů KIA
720 077 284
Kontaktovat prodejce

ZÁKLADNÍ PARAMETRY

3.3 T-GDI V6 370 koní
Pokročilé jízdní systémy
chytrá aplikace

Nová Kia Stinger zapustí hluboké kořeny do srdcí skutečných automobilových nadšenců. Každá linie – od nízké kapoty motoru až po svalnatou záď – odkazuje na klasického ducha automobilů kategorie gran turismo. Pětidveřový liftback se splývající zádí ohromí svým nezaměnitelným profilem, který je předehrou dechberoucích výkonů.

INTERIÉR

Můžete si být jisti, že o všechny Vaše potřeby a touhy bude skvěle postaráno. Nastupte si do nového modelu Kia Stinger GT. Sportovní styl jeho interiéru ladí s bezpočtem technických inovací a vylepšení designu, která zvyšují úroveň komfortu, asistence a vzrušujících zážitků. Mezi dominanty interiéru patří digitální panel přístrojů na 7″ displeji, větší 10,25″ displej navigačního systému, který splní všechny Vaše požadavky v oblasti multimédií, dekorační osvětlení na obou stranách interiéru a bezrámečkové vnitřní zpětné zrcátko.

EXKLUZIVNÍ ZÁŽITEK Z JÍZDY

Kia Stinger podává mimořádně sportovní výkony a pohotově reaguje na povely řidiče, jemuž poskytuje bezprostřední spojení s vozovkou. Elektronicky řízené odpružení ECS (Electronically-Controlled Suspension) zajišťuje maximální komfort a bezpečnost díky vyhodnocování provozních parametrů z mnoha senzorů. Využijte volič jízdních režimů DMS (Drive Mode Select) a přizpůsobte si nastavení vozidla vlastním preferencím a provozním podmínkám.

JISTOTA ZA VOLANTEM

Silnice jsou plné nečekaných překvapení. S pohonem všech kol AWD (All-Wheel Drive) ve výbavě modelu Kia Stinger budete připraveni na jakkoli náročné výzvy, čekající za zatáčkou. Systém používá dynamické rozdělování hnací síly mezi jednotlivá kola k zajištění trakce a stability. Díky tomu dojedete bezpečně do cíle, bez ohledu na stav vozovky nebo počasí.

OKOUZLUJÍCÍ DESIGN

Progresivní, sportovní design spočívá ve správných proporcích a vyváženosti. Nová Kia Stinger GT to bez námahy zvládá svou dlouhou kapotou, krátkým předním převisem, dlouhým rozvorem a nízko posazenou kabinou. Široké linie ramen se sbíhají a tvoří napnutou zadní část, která poskytuje vylepšenou aerodynamiku. Nová lehká 19 “kola z lehké slitiny navíc ještě více umocňují její sportovně laděný vzhled.