Zpět na modely Kia

Niro HEV

Cena od
764 980 Kč
Vyzkoušejte si tento vůz na testovací jízdě
Bc. Vít Rošický
Prodej nových vozů KIA
720 077 284
Kontaktovat prodejce

ZÁKLADNÍ PARAMETRY:

akumulátor o kapacitě 64,8 kWh pro dlouhý dojezd
luxusní relaxační sedadlo spolujezdce
služby konektivity Kia Connect

 

Pro všechny, kteří jsou připraveni myslet dopředu, zkoušet nové věci a zajistit udržitelnost.

Najděte si cestu k SUV postavenému na inovacích. Výrazný a smělý design karoserie. Prostorné, ale s minimalisticky pojatou palubou. A futuristické díky vyspělým technologiím, konektivitě a bezpečnosti. Vyberte si mezi čistě elektrickým provedením Niro EV a hybridní či plug-in hybridní variantou. 

INTERIÉR

Prostorné rozměry, minimalismus v detailech a přívětivé prostředí po všech stránkách – naši návrháři spojili nejmodernější design a technologie s pohodlnými sedadly a chytrými funkcemi, k nimž přidali důraz na relaxaci všech cestujících. V závislosti na zvolené úrovni výbavy jsou k dispozici sedadla čalouněná látkou nebo kombinace látky a umělé kůže, či varianta samotné umělé kůže na bázi vinylu nebo polyuretanu.

Smělé a nekonvenční tvary s horizontálními a úhlopříčnými křivkami v oblasti přístrojové desky a výplní dveří, jdou ruku v ruce s intuitivními funkcemi ve snadném dosahu pro pohodlné ovládání. Prostoru před řidičem dominuje panoramatický digitální displej o velikosti 10,25″ s jemnou grafikou, který zahrnuje funkce přístrojového štítu řidiče a funkce palubního infotainmentu v podobě jediné optimalizované sestavy.

EXTERIÉR

Mřížka se šestiúhelníkovým rastrem hlásá futuristické pojetí a špičkové technologie ze všech úhlů pohledu. Doplňují ji výrazné spodní panely pro optické rozšíření vozu a integrovaná dobíjecí zásuvka v prostřední části. Dále je zde moderní dvoubarevné provedení karoserie s vysoce lesklými nebo ocelově šedými obklady a stylovým zadním sloupkem aerodynamických tvarů pro lepší proudění vzduchu. Jednoduchý a líbivý design zádě používá koncová světla ve tvaru bumerangu, odrazky ve tvaru křivky srdečního rytmu, odolný ochranný kryt nárazníku a robustní spodní část nárazníku jednoduchých tvarů. Charakter vozu je možné zdůraznit ocelově šedými obklady karoserie a stylovým zadním sloupkem aerodynamických tvarů ve stejné barevné úpravě.

Specifická 17″ kola z lehkých slitin navržená výhradně pro zbrusu nové Niro EV zaujmou vzhledem připomínajícím pětici korunních lístků a dvoubarevnou úpravou s černými akcenty. Na druhé straně Niro Hybrid a Plug-In Hybrid vyjíždí na speciálně navržených 16″ nebo 18″ kolech z lehkých slitin (v závislosti na zvolené úrovni výbavy).