Zpět na modely Kia

Niro PHEV

Cena od
1 054 980 Kč
Vyzkoušejte si tento vůz na testovací jízdě
Bc. Vít Rošický
Prodej nových vozů KIA
720 077 284
Kontaktovat prodejce

ZÁKLADNÍ PARAMETRY:

akumulátor o kapacitě 64,8 kWh pro dlouhý dojezd
luxusní relaxační sedadlo spolujezdce
služby konektivity Kia Connect

 

Pro všechny, kteří jsou připraveni myslet dopředu, zkoušet nové věci a zajistit udržitelnost.

Najděte si cestu k SUV postavenému na inovacích. Výrazný a smělý design karoserie. Prostorné, ale s minimalisticky pojatou palubou. A futuristické díky vyspělým technologiím, konektivitě a bezpečnosti. Vyberte si mezi čistě elektrickým provedením Niro EV a hybridní či plug-in hybridní variantou. 

INTERIÉR

Prostorné rozměry, minimalismus v detailech a přívětivé prostředí po všech stránkách – naši návrháři spojili nejmodernější design a technologie s pohodlnými sedadly a chytrými funkcemi, k nimž přidali důraz na relaxaci všech cestujících. V závislosti na zvolené úrovni výbavy jsou k dispozici sedadla čalouněná látkou nebo kombinace látky a umělé kůže, či varianta samotné umělé kůže na bázi vinylu nebo polyuretanu.

Smělé a nekonvenční tvary s horizontálními a úhlopříčnými křivkami v oblasti přístrojové desky a výplní dveří, jdou ruku v ruce s intuitivními funkcemi ve snadném dosahu pro pohodlné ovládání. Prostoru před řidičem dominuje panoramatický digitální displej o velikosti 10,25″ s jemnou grafikou, který zahrnuje funkce přístrojového štítu řidiče a funkce palubního infotainmentu v podobě jediné optimalizované sestavy.

EXTERIÉR

Mřížka se šestiúhelníkovým rastrem hlásá futuristické pojetí a špičkové technologie ze všech úhlů pohledu. Doplňují ji výrazné spodní panely pro optické rozšíření vozu a integrovaná dobíjecí zásuvka v prostřední části. Dále je zde moderní dvoubarevné provedení karoserie s vysoce lesklými nebo ocelově šedými obklady a stylovým zadním sloupkem aerodynamických tvarů pro lepší proudění vzduchu. Jednoduchý a líbivý design zádě používá koncová světla ve tvaru bumerangu, odrazky ve tvaru křivky srdečního rytmu, odolný ochranný kryt nárazníku a robustní spodní část nárazníku jednoduchých tvarů. Charakter vozu je možné zdůraznit ocelově šedými obklady karoserie a stylovým zadním sloupkem aerodynamických tvarů ve stejné barevné úpravě.

Specifická 17″ kola z lehkých slitin navržená výhradně pro zbrusu nové Niro EV zaujmou vzhledem připomínajícím pětici korunních lístků a dvoubarevnou úpravou s černými akcenty. Na druhé straně Niro Hybrid a Plug-In Hybrid vyjíždí na speciálně navržených 16″ nebo 18″ kolech z lehkých slitin (v závislosti na zvolené úrovni výbavy).