Zpět na modely Kia

Niro OLD

Cena od
689 980 Kč
Vyzkoušejte si tento vůz na testovací jízdě
Bc. Vít Rošický
Prodej nových vozů KIA
720 077 284
Kontaktovat prodejce

ZÁKLADNÍ PARAMETRY:

nový výkon: 104 kW,
až 1434 l nákladního prostoru,
Kia Connect 1.

 

Designem crossover, podstatou hybrid, moderní technologie, nejnižší spotřeba ve své třídě.

KAROSERIE

S chytrým designem je na hybrid neobvykle prostorná. K dispozici máte velký prostor, v němž se budete cítit jako doma. V cíli budete odpočatí, díky sedadlům, která jsou částečně čalouněná kůží a vyhříváním vpředu včetně volantu. Sedadlo řidiče lehce nastavíte do ideální polohy pro sezení. Soubor ovládacích prvků a displejů je přímo v zorném poli a ve snadném dosahu řidiče. Zde naleznete veškeré potřebné informace hybridní soustavy i navigačního, informačního a zábavního systému. Přehledně a bez rozptylování.

PROSTORNÝ INTERIÉR

S chytrým designem je na hybrid neobvykle prostorná. K dispozici máte velký prostor, v němž se budete cítit jako doma. V cíli budete odpočatí, díky sedadlům, která jsou částečně čalouněná kůží a vyhříváním vpředu včetně volantu. Sedadlo řidiče lehce nastavíte do ideální polohy pro sezení.
Soubor ovládacích prvků a displejů je přímo v zorném poli a ve snadném dosahu řidiče. Zde naleznete veškeré potřebné informace hybridní soustavy i navigačního, informačního a zábavního systému. Přehledně a bez rozptylování.
Přesvědčte se sami, jak prostorná a všestranná je Kia Niro. Díky značnému objemu zavazadlového prostoru i flexibilně a všestranně využitelnému vnitřnímu prostoru. A nezapomeňte na prostorná zadní sedadla. Tak velký prostor usnadní každému nastupování i vystupování. Rozšiřte si možnosti pro přepravu nákladu na přání dodávaným tažným zařízením, k němuž můžete připojit přívěs o hmotnosti až 1300 kg.

MAXIMÁLNÍ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

Hraje-li prostor zásadní roli, máte v modelu Kia Niro na výběr mnoho možností. V zavazadlovém prostoru je k dispozici 436 l díky chytrému uložení akumulátorů pod zadními sedadly. Pro maximální objem zavazadlového prostoru a flexibilitu jsou opěradla zadních sedadel dělená v poměru 60:40 a po jejich kompletním sklopením, vznikne zavazadlový prostor o objemu 1434 l.