Zpět na modely KIA

Niro OLD

Cena od
689 980 Kč
Vyzkoušejte si tento vůz na testovací jízdě
Josef Dvořák
Vedoucí prodeje KIA
+420 720 077 252
Kontaktovat prodejce

ZÁKLADNÍ PARAMETRY:

nový výkon: 104 kW,
až 1434 l nákladního prostoru,
Kia Connect 1.

 

Designem crossover, podstatou hybrid, moderní technologie, nejnižší spotřeba ve své třídě.

KAROSERIE

S chytrým designem je na hybrid neobvykle prostorná. K dispozici máte velký prostor, v němž se budete cítit jako doma. V cíli budete odpočatí, díky sedadlům, která jsou částečně čalouněná kůží a vyhříváním vpředu včetně volantu. Sedadlo řidiče lehce nastavíte do ideální polohy pro sezení. Soubor ovládacích prvků a displejů je přímo v zorném poli a ve snadném dosahu řidiče. Zde naleznete veškeré potřebné informace hybridní soustavy i navigačního, informačního a zábavního systému. Přehledně a bez rozptylování.

PROSTORNÝ INTERIÉR

S chytrým designem je na hybrid neobvykle prostorná. K dispozici máte velký prostor, v němž se budete cítit jako doma. V cíli budete odpočatí, díky sedadlům, která jsou částečně čalouněná kůží a vyhříváním vpředu včetně volantu. Sedadlo řidiče lehce nastavíte do ideální polohy pro sezení.
Soubor ovládacích prvků a displejů je přímo v zorném poli a ve snadném dosahu řidiče. Zde naleznete veškeré potřebné informace hybridní soustavy i navigačního, informačního a zábavního systému. Přehledně a bez rozptylování.
Přesvědčte se sami, jak prostorná a všestranná je Kia Niro. Díky značnému objemu zavazadlového prostoru i flexibilně a všestranně využitelnému vnitřnímu prostoru. A nezapomeňte na prostorná zadní sedadla. Tak velký prostor usnadní každému nastupování i vystupování. Rozšiřte si možnosti pro přepravu nákladu na přání dodávaným tažným zařízením, k němuž můžete připojit přívěs o hmotnosti až 1300 kg.

MAXIMÁLNÍ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

Hraje-li prostor zásadní roli, máte v modelu Kia Niro na výběr mnoho možností. V zavazadlovém prostoru je k dispozici 436 l díky chytrému uložení akumulátorů pod zadními sedadly. Pro maximální objem zavazadlového prostoru a flexibilitu jsou opěradla zadních sedadel dělená v poměru 60:40 a po jejich kompletním sklopením, vznikne zavazadlový prostor o objemu 1434 l.