Zpět na modely Kia

Picanto

Cena od
299 980 Kč
Vyzkoušejte si tento vůz na testovací jízdě
Bc. Vít Rošický
Prodej nových vozů KIA
720 077 284
Kontaktovat prodejce

ZÁKLADNÍ PARAMETRY

Spotřeba 4,4 l / 100km
Největší zavazadlový prostor ve své třídě
Sportovní verze GT line
Kompaktní velikost automobilu, výborně se hodí do města
LED bioprojekční světlomety

 

Stupeň výbavy
Base Line s okouzlujícími prvky v interiéru a exteriéru,
GT Line s ultra propracovanými, sportovními detaily
X-Line s designem inspirovaným kategorií crossoverů.

 

INTERIÉR

Nové Picanto Vás potěší nepřeberným množstvím elegantních detailů. Objevte prostorný interiér, jehož dominantou je inteligentně navržená přístrojová deska se sofistikovanými chromovanými ozdobnými prvky se saténovou povrchovou úpravou. Poté zaměřte svou pozornost na barevné ozdobné prvky a elegantní svislé výdechy ventilační soustavy. Není život úžasný?


NEJVĚTŠÍ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR VE SVÉ TŘÍDĚ

Nová Kia Picanto Vám nabízí bezpočet možností. Například díky variabilnímu a praktickému zavazadlovému prostoru, který je nejlepší ve své třídě a pojme až 225 litrů. Vysoké předměty snadno naložíte díky dvojité podlaze zavazadlového prostoru. Přepravní potenciál maximalizují také zadní sedadla dělená v poměru 60:40, která lze snadno sklopit jedním úkonem. Už se nebudete muset rozhodovat mezi svými přáteli a věcmi.


VŠUDYPŘÍTOMNÝ KOMFORT

Nové Picanto vypadá zvenku sice kompaktně, ale uvnitř nabízí velkorysý prostor. Koneckonců je jedním z nejprostornějších vozů ve svém segmentu. A pro Vaše městská dobrodružství s přáteli nabízí až pět plnohodnotných sedadel. Díky rozsáhlé komfortní výbavě, od sedadel čalouněných velmi kvalitní umělou kůží až po nastavitelnou středovou loketní opěrku, se v něm navíc budete cítit jako doma.


VYSPĚLÁ ZADNÍ KAMERA

Couvání s novým modelem Kia Picanto je snadné a jisté. Integrovaná vodotěsná zadní kamera ukazuje na 8″ displeji na přístrojové desce dynamické naváděcí linie, které se pohybují podle natočení předních kol. Díky tomu lépe uvidíte, kam vůz při couvání směřuje.