Zpět na modely Kia

Sportage HEV

Cena od
914 980 Kč
Vyzkoušejte si tento vůz na testovací jízdě
Bc. Vít Rošický
Prodej nových vozů KIA
720 077 284
Kontaktovat prodejce

ZÁKLADNÍ PARAMETRY

moderní SUV s atraktivním designem
výkonné a hospodárné hybridní pohony včetně verze plug-in hybrid
prostorný a všestranný interiér

Zcela nová Kia Sportage je postavena tak, aby vynikala v každém ohledu. Kabina je prostornější a všestrannější, než kdy jindy, plná špičkových a nepřehlédnutelných funkcí. Sportage je k dispozici také ve variantách HEV a PHEV.

KAROSERIE

Toto SUV na silnici ohromí ostrými a napnutými liniemi, které člení povrch uhlazené karoserie. Ikonický design tvoří integrovaná černá maska chladiče. Mřížka zabírá celou šířku přídě a kontrastuje s osobitými světly LED pro denní svícení ve futuristickém tvaru bumerangu a s okouzlujícími světlomety Matrix LED.

INTERIÉR

Prémiový interiér se chlubí nejmodernějším integrovaným zakřivením displeje až po sportovní volant s dole zploštěným věncem obšitým černou kůží a středovou konzolu s otočným voličem převodovky. Interiér poskytuje veškerý prostor, který potřebujete. Dokonce i cestující na zadních sedadlech si mohou užívat velkorysého místa pro nohy. Řidič a všichni cestující mají navíc k dispozici mnoho důmyslných odkládacích prostorů. Hliníková ozdobná obložení přístrojové desky a dveří, jemně zpracované sportovní výdechy ventilační soustavy s pololeskle chromovaným rámečkem a dekorační osvětlení dodávají vozu luxusní vzezření.

Pozoruhodný objem zavazadlového prostoru a flexibilní možnosti pro přepravu nákladu: snadným sklopením zadních sedadel lze vytvořit zavazadlový prostor s působivým objemem 1780 litrů. Zadní sedadla jsou dělená a sklopná v poměru 40:20:40, takže snadno přepravíte cestující i zavazadla v závislosti na vašich potřebách.

Interiér je plný příjemných překvapení. Jejich účelem je maximálně zkvalitnit váš život a usnadnit vám každodenní cestování.

EXTERIÉR

Mimořádně vyspělý terénní režim* automaticky upraví nastavení modelu Sportage pro optimální jízdní dynamiku v jakémkoli prostředí a podmínkách, včetně sněhu, bláta a písku. Elektronicky řízené tlumiče ECS (Electronic Control Suspension)** zajistí nejlepší možný komfort bez kompromisů z hlediska agility.

*K dispozici pouze s pohony HEV AWD/PHEV
**K dispozici pouze se stupněm výbavy GT-line

Ikonický design tvoří integrovaná černá maska chladiče s pozoruhodnými detaily a voštinovou mřížkou, která zabírá celou šířku přídě a kontrastuje s osobitými světly LED pro denní svícení ve futuristickém tvaru bumerangu a s okouzlujícími světlomety Matrix LED. Boční profil připomíná na silnici sportovně užitkové kořeny tohoto modelu svalnatým a současně uhlazeným vzezřením s napnutými liniemi. Nové chromované a černé okenní lišty ještě více umocňují sportovní pojetí, a to společně s černou střechou, která také zvýrazňuje dynamicky tvarovaný střešní sloupek C.