Zpět na modely Kia

Sportage PHEV

Cena od
1 179 980 Kč
Vyzkoušejte si tento vůz na testovací jízdě
Bc. Vít Rošický
Prodej nových vozů KIA
720 077 284
Kontaktovat prodejce

ZÁKLADNÍ PARAMETRY

moderní SUV s atraktivním designem
výkonné a hospodárné hybridní pohony včetně verze plug-in hybrid
prostorný a všestranný interiér

Zcela nová Kia Sportage je postavena tak, aby vynikala v každém ohledu. Kabina je prostornější a všestrannější, než kdy jindy, plná špičkových a nepřehlédnutelných funkcí. Sportage je k dispozici také ve variantách HEV a PHEV.

KAROSERIE

Toto SUV na silnici ohromí ostrými a napnutými liniemi, které člení povrch uhlazené karoserie. Ikonický design tvoří integrovaná černá maska chladiče. Mřížka zabírá celou šířku přídě a kontrastuje s osobitými světly LED pro denní svícení ve futuristickém tvaru bumerangu a s okouzlujícími světlomety Matrix LED.

INTERIÉR

Prémiový interiér se chlubí nejmodernějším integrovaným zakřivením displeje až po sportovní volant s dole zploštěným věncem obšitým černou kůží a středovou konzolu s otočným voličem převodovky. Interiér poskytuje veškerý prostor, který potřebujete. Dokonce i cestující na zadních sedadlech si mohou užívat velkorysého místa pro nohy. Řidič a všichni cestující mají navíc k dispozici mnoho důmyslných odkládacích prostorů. Hliníková ozdobná obložení přístrojové desky a dveří, jemně zpracované sportovní výdechy ventilační soustavy s pololeskle chromovaným rámečkem a dekorační osvětlení dodávají vozu luxusní vzezření.

Pozoruhodný objem zavazadlového prostoru a flexibilní možnosti pro přepravu nákladu: snadným sklopením zadních sedadel lze vytvořit zavazadlový prostor s působivým objemem 1780 litrů. Zadní sedadla jsou dělená a sklopná v poměru 40:20:40, takže snadno přepravíte cestující i zavazadla v závislosti na vašich potřebách.

Interiér je plný příjemných překvapení. Jejich účelem je maximálně zkvalitnit váš život a usnadnit vám každodenní cestování.


EXTERIÉR

Mimořádně vyspělý terénní režim* automaticky upraví nastavení modelu Sportage pro optimální jízdní dynamiku v jakémkoli prostředí a podmínkách, včetně sněhu, bláta a písku. Elektronicky řízené tlumiče ECS (Electronic Control Suspension)** zajistí nejlepší možný komfort bez kompromisů z hlediska agility.

*K dispozici pouze s pohony HEV AWD/PHEV
**K dispozici pouze se stupněm výbavy GT-line

Ikonický design tvoří integrovaná černá maska chladiče s pozoruhodnými detaily a voštinovou mřížkou, která zabírá celou šířku přídě a kontrastuje s osobitými světly LED pro denní svícení ve futuristickém tvaru bumerangu a s okouzlujícími světlomety Matrix LED. Boční profil připomíná na silnici sportovně užitkové kořeny tohoto modelu svalnatým a současně uhlazeným vzezřením s napnutými liniemi. Nové chromované a černé okenní lišty ještě více umocňují sportovní pojetí, a to společně s černou střechou, která také zvýrazňuje dynamicky tvarovaný střešní sloupek C.