Zpět na modely Kia

Stonic

Cena od
404 980 Kč
Vyzkoušejte si tento vůz na testovací jízdě
Bc. Vít Rošický
Prodej nových vozů KIA
720 077 284
Kontaktovat prodejce

ZÁKLADNÍ PARAMETRY

částečně hybridní pohon
telematický systém
široké možnosti individualizace

Komfortní a praktický crossover, odvážný design, prostorný interiér, inovativní bezpečnostní funkce.


KAROSERIE

Aerodynamické linie a odvážná maska chladiče umocní vaši individualitu. Stejně jako spoiler nad zadním oknem a velký spodní otvor pro přívod chladícího vzduchu. Skvělý vzhled tohoto městského crossoveru završují mohutné blatníky a spodní ochranný panel, který zároveň usměrňuje proudění vzduchu. Kia Stonic s elegantním zevnějškem a osobitými rysy dává odvážně najevo, že poskytuje výjimečné potěšení z jízdy. Podélné střešní nosiče ve stylu SUV jsou skutečně nepřehlédnutelné, zatímco tmavě tónovaná skla oken podnítí zvědavost ostatních lidí – a současně vytvoří prostor jen pro Vás. Výrazně tvarovanou karoserii s ladnými křivkami doplňují nové okouzlující světlomety LED se světly pro denní svícení, z nichž vyzařuje styl a sebevědomí.

 

INTERIÉR

Nastupte si do modelu Kia Stonic a nechte se unášet jeho elegantním interiérem. V závislosti na svých osobních preferencích si můžete vybrat čalounění sedadel tkaninou ve dvou odstínech šedé nebo umělou kůží s šedými reliéfními prvky. Pevně uchopte luxusní volant s dole zploštělým věncem, obšitým kůží. Potěšte své oči módními barevnými ozdobnými prvky a detaily, jako je kontrastní prošívání nebo leskle černé ozdobné obložení středové konzoly.

 

MOŽNOSTI INDIVIDUALIZACE

Buďte odvážní! Vtiskněte Kia Stonic svůj styl výběrem jedné z 20 dvoubarevných kombinací pro střechu a karoserii. V interiéru dejte přednost jednomu ze čtyř smělých barevných paketů v odstínech modré, žluté, šedé nebo oranžové. A vyberte si ta nejlepší kola z lehké slitiny s průměrem ráfku od 15 do 17 palců.