Zpět na modely KIA

Stonic

Cena od
399 980 Kč
Vyzkoušejte si tento vůz na testovací jízdě
Josef Dvořák
Vedoucí prodeje KIA
+420 720 077 252
Kontaktovat prodejce

ZÁKLADNÍ PARAMETRY

částečně hybridní pohon
telematický systém
široké možnosti individualizace

Komfortní a praktický crossover, odvážný design, prostorný interiér, inovativní bezpečnostní funkce.


KAROSERIE

Aerodynamické linie a odvážná maska chladiče umocní vaši individualitu. Stejně jako spoiler nad zadním oknem a velký spodní otvor pro přívod chladícího vzduchu. Skvělý vzhled tohoto městského crossoveru završují mohutné blatníky a spodní ochranný panel, který zároveň usměrňuje proudění vzduchu. Kia Stonic s elegantním zevnějškem a osobitými rysy dává odvážně najevo, že poskytuje výjimečné potěšení z jízdy. Podélné střešní nosiče ve stylu SUV jsou skutečně nepřehlédnutelné, zatímco tmavě tónovaná skla oken podnítí zvědavost ostatních lidí – a současně vytvoří prostor jen pro Vás. Výrazně tvarovanou karoserii s ladnými křivkami doplňují nové okouzlující světlomety LED se světly pro denní svícení, z nichž vyzařuje styl a sebevědomí.

 

INTERIÉR

Nastupte si do modelu Kia Stonic a nechte se unášet jeho elegantním interiérem. V závislosti na svých osobních preferencích si můžete vybrat čalounění sedadel tkaninou ve dvou odstínech šedé nebo umělou kůží s šedými reliéfními prvky. Pevně uchopte luxusní volant s dole zploštělým věncem, obšitým kůží. Potěšte své oči módními barevnými ozdobnými prvky a detaily, jako je kontrastní prošívání nebo leskle černé ozdobné obložení středové konzoly.

 

MOŽNOSTI INDIVIDUALIZACE

Buďte odvážní! Vtiskněte Kia Stonic svůj styl výběrem jedné z 20 dvoubarevných kombinací pro střechu a karoserii. V interiéru dejte přednost jednomu ze čtyř smělých barevných paketů v odstínech modré, žluté, šedé nebo oranžové. A vyberte si ta nejlepší kola z lehké slitiny s průměrem ráfku od 15 do 17 palců.