Zpět na modely Kia

XCeed PHEV

Cena od
1 019 980 Kč
Vyzkoušejte si tento vůz na testovací jízdě
Bc. Vít Rošický
Prodej nových vozů KIA
720 077 284
Kontaktovat prodejce

ZÁKLADNÍ PARAMETRY

58 km dojezd na elektřinu
29g CO2/km
průměrná spotřeba 1,2 l na 100 km

Již na první pohled je zřejmé, že Kia XCeed hrdě vyčnívá z davu. Stačí se podívat na její siluetu crossoveru s náznaky sportovního kupé, umocněnou rychle klesající linií střechy i podběhy kol a bočními prahy ve stylu SUV, nebo na 18“ kola s odvážným a exkluzivním designem. Přidáte-li k tomu ještě velkorysou světlou výšku pro jízdu v jakémkoliv terénu, vyšší a zároveň sportovní polohu sedadel pro maximální výhled z vozu a mimořádné potěšení z jízdy, získáte dokonalého partnera pro objevování nových obzorů ve městě i za jeho hradbami.

SNADNÉ NABÍJENÍ

Užívejte si praktické a snadné nabíjení z domácí elektrické zásuvky nebo na veřejné nabíjecí stanici. Sada akumulátorů nového modelu Kia XCeed Plug-in Hybrid se nabije na 100 % kapacity na veřejné nabíjecí stanici za cca 2 hodiny a 15 minut.

INTERIÉR

Pokud víte, co chcete a stanovíte si vlastní standardy pro inovace, okamžitě uvidíte, že elegantní interiér modelu Kia XCeed stanovuje nová měřítka z hlediska kvality, komfortu, vyspělé techniky a konektivity. Od okamžiku, kdy usednete za volant, budete objevovat úžasné kombinace stylu a kvalitní konstrukce, od elegantní přístrojové desky až po sofistikovaná sedadla, od výborně čitelného digitálního panelu přístrojů s 12,3“ displejem až po navigační systém s 10,25“ displejem. Ještě více radosti Vám přinese žlutý barevný paket pro interiér se žlutými ozdobnými prvky na přístrojové desce, žlutým prošíváním na výplních dveří a sedadlech s jedinečným voštinovým motivem.

VYSPĚLÉ TECHNOLOGIE

Stisknutím tlačítka Hybrid/Electric (HEV/EV) vedle páky voliče převodovky můžete přepínat mezi režimy elektrického nebo hybridního pohonu. V režimu EV, který je ideální pro jízdu ve městě, je prioritou systému využívat pouze elektrickou energii pro jízdu s nulovou spotřebou paliva a nulovými emisemi. K dispozici budete mít pozoruhodný dojezd více než 50 km pro cestování po městě. Při nedostačující úrovni nabití sady akumulátorů systém automaticky přejde do hybridního režimu. Tento režim využívá oba zdroje hnací síly, zážehový motor i elektromotor.