224 262 867

Všechny kontakty Nupaky

Recepce(+420) 240 200 730autoopat@autoopat.cz
Recepce servis(+420) 240 200 730recepce@autoopat.cz
Prodej vozů ŠKODA(+420) 240 200 750prodej@autoopat.cz
Vedoucí prodeje: Petr Mansfeld(+420) 606 055 959mansfeld@autoopat.cz
Prodej nových vozů: Rudolf Prokop(+420) 601 590 271 prokop@autoopat.cz
Prodej nových vozů, Gabriel Gajdoš(+420) 601 383 354gajdos@autoopat.cz
Prodej nových vozů: Karolína Skoblová(+420) 725 049 992skoblova@autoopat.cz
Prodej nových vozů, Dispozice: Michaela Hercová(+420) 240 200 750hercova@autoopat.cz
Fleet Manager: Michaela Marešová(+420) 727 983 066maresova@autoopat.cz
Fleet prodejce: Jaroslav Abt(+420) 777 020 668abt@autoopat.cz
Autorizovaný servis ŠKODA
(+420) 240 200 730
Vedoucí servisu: Tomáš Zelenka(+420) 601 336 305zelenka@autoopat.cz
Servisní poradce: Petr Müller(+420) 727 983 065muller@autoopat.cz
Servisní a garanční poradce: Michal Jelínek(+420) 702 057 141jelinek@autoopat.cz
Autorizovaný servis Volkswagen(+420) 240 200 730
Vedoucí servisu: Tomáš Zelenka(+420) 601 336 305zelenka@autoopat.cz
Servisní poradce: David Šroll(+420) 601 384 963sroll@autoopat.cz
Servisní poradce: Michal Hruška (+420) 702 058 928hruska@autoopat.cz
Technik pojistných událostí: Jan Terš(+420) 602 393 557ters@autoopat.cz
Technik PU: Petr Kulič(+420) 602 592 466kulic@autoopat.cz
Likvidace PU: Lucie Zachardová(+420) 724 140 477zachardova@autoopat.cz
Půjčovna, náhradní vozy(+420) 240 200 730
Autobazarskodaplus@autoopat.cz
Prodej ojetých vozů: (+420) 720 942 864skodaplus@autoopat.cz
Prodej náhradních dílů (sklad)(+420) 240 200 756objednavky.nupaky@autoopat.cz
Tomáš Konvalinka (+420) 240 200 756 konvalinka@autoopat.cz
Ondřej Martínek(+420) 240 200 756martinek@autoopat.cz
Josef Radlička(+420) 240 200 756radlicka@autoopat.cz
Marketing: Bronislava Bránikovámarketing@autoopat.cz

 

 

Adresa:

Komerční zóna 467

Nupaky u Prahy

Zobrazit na mapě

Otevírací doba:

DenNové vozyOjeté vozyServis
Po-Pá8:00-18:008:00-20:008:00-18:00
SoZavřeno8:00-20:00Zavřeno
NeZavřeno8:00-20:00Zavřeno

 

S Ondrou Cinkem do dalšího roku

Pokud sledujete náš facebook pravidelně, víte, že je to již rok, co jsme začali sponzorovat nadějného českého cyklistu Ondřeje Cinka. Ondra od nás 6. prosince 2016 obdržel k užívání vůz…