V hlavní roli nová ŠKODA Superb

Přijměte naše pozvání na slavnostní odhalení nového Superbu a mezi prvními poznejte revoluční design a nejnovější technologie této naší vlajkové lodi.

Už tuto sobotu 6.6.2015 vám nový Superb představíme osobně v našem autosalonu v Nupakách.

Vyzkoušíte si předváděcí vůz ve výbavě Superb L&K 2.0 TDI 140 kW s 6stupňovou automatickou převodovkou v hnědé Magnetic metalíze.

Vystaven bude také model Superb Style TDI 110 kW s 6stupňovou mechanickou převodovkou v šedé Business metalíze.

Těšíme se na shledanou při této výjimečné události, jejíž součástí bude i atraktivní doprovodný program.

S15-LK-001 S15-035S15-141 S15-139 S15-081

Příběh nového Superbu – nekonečný protor pro váš styl

Nastupte na palubu, nový Superb je připraven ke startu. Neuvěřitelně elegantní zvenku, neuvěřitelně prostorný uvnitř. A prostor tu dostane především váš styl.

Máte raději sportovní, nebo komfortní jízdu? Adaptivní podvozek si optimálně přizpůsobuje stylu vašeho řízení i stavu vozovky.

Preferujete teplejší, nebo chladnější klima? Třízónová klimatizace nadchne i ty nejnáročnější cestující. Určitě oceníte i praktický virtuální pedál, se kterým otevřete zavazadlový prostor, i když máte ruce plné tašek.

Přesvědčte se, jak nezapomenutelný první dojem dokážou vzbudit ostře řezané linie jeho exteriéru nebo komfortní a bezkonkurenčně prostorný interiér, v němž je zakomponována nejmodernější komunikační a multimediální výbava.

V neposlední řadě posouvají hranice technologické vyspělosti nové, ještě efektivnější motory v součinnosti s inovativními asistenčními systémy.

A to je jen malá ochutnávka toho, co nový Superb dokáže a čím je vybaven. Vstupte do nové éry ve velkém stylu. Seznamte se s novým vozem ŠKODA Superb přímo u nás.