224 262 867

V hlavní roli nová ŠKODA Superb

Přijměte naše pozvání na slavnostní odhalení nového Superbu a mezi prvními poznejte revoluční design a nejnovější technologie této naší vlajkové lodi.

Už tuto sobotu 6.6.2015 vám nový Superb představíme osobně v našem autosalonu v Nupakách.

Vyzkoušíte si předváděcí vůz ve výbavě Superb L&K 2.0 TDI 140 kW s 6stupňovou automatickou převodovkou v hnědé Magnetic metalíze.

Vystaven bude také model Superb Style TDI 110 kW s 6stupňovou mechanickou převodovkou v šedé Business metalíze.

Těšíme se na shledanou při této výjimečné události, jejíž součástí bude i atraktivní doprovodný program.

S15-LK-001 S15-035S15-141 S15-139 S15-081

Příběh nového Superbu – nekonečný protor pro váš styl

Nastupte na palubu, nový Superb je připraven ke startu. Neuvěřitelně elegantní zvenku, neuvěřitelně prostorný uvnitř. A prostor tu dostane především váš styl.

Máte raději sportovní, nebo komfortní jízdu? Adaptivní podvozek si optimálně přizpůsobuje stylu vašeho řízení i stavu vozovky.

Preferujete teplejší, nebo chladnější klima? Třízónová klimatizace nadchne i ty nejnáročnější cestující. Určitě oceníte i praktický virtuální pedál, se kterým otevřete zavazadlový prostor, i když máte ruce plné tašek.

Přesvědčte se, jak nezapomenutelný první dojem dokážou vzbudit ostře řezané linie jeho exteriéru nebo komfortní a bezkonkurenčně prostorný interiér, v němž je zakomponována nejmodernější komunikační a multimediální výbava.

V neposlední řadě posouvají hranice technologické vyspělosti nové, ještě efektivnější motory v součinnosti s inovativními asistenčními systémy.

A to je jen malá ochutnávka toho, co nový Superb dokáže a čím je vybaven. Vstupte do nové éry ve velkém stylu. Seznamte se s novým vozem ŠKODA Superb přímo u nás.

S Ondrou Cinkem do dalšího roku

Pokud sledujete náš facebook pravidelně, víte, že je to již rok, co jsme začali sponzorovat nadějného českého cyklistu Ondřeje Cinka. Ondra od nás 6. prosince 2016 obdržel k užívání vůz…