Zpět na hledání

ŠKODA Superb Style 1.4 TSI, ID: 819645

Najeto Informace u prodejce
Palivo Elektro
Převodovka Manuál 6 St.
Do provozu Nový vůz
942 900 Kč
779 257 Kč bez DPH
Financování vozu
Poptat financování
Petr Mansfeld
Vedoucí prodeje nových vozů
606 055 959
Kontaktovat prodejce

Údaje vozu

Model Superb
Motor 1.4 TSI
Zdvihový objem 0 cm
Výkon 115 kW (157 PS)
Palivo Elektro
Převodovka manuál / 6

Výbava

PC 1 149 600,-, Modrá Lava metalíza, Koš na odpadky, Stínící rolo pro zadní sklo a boční skla – mechanická, Aktivní kontrola tlaku v pneumatikách, Zadní stěrač AERO, 3 klíče k vozu, Virtuální kokpit, PLUS Propojovací kabel pro veřejnou dobí ječku, Panoramatický kamerový systém (Area View ), Nezávislé přídavné topení s dálkovým ovládáním, Tažné zařízení, sklopné, Vyhřívané čelní sklo, Akustická přední postranní skla se SunSetem, Malý kožený paket (3 ramenný multifunční kožený vyhřívaný volant pro rádio a telefon)s ovládáním DSG, Rozpoznání dopravních značek (Travel Ass ist), Asistent změny jizdního pruhu (Side Assi st) a Asistent jízdy v pruzích (Lane Ass ist), Kola z lehké slitiny TRITON 17″, DAB – digitální radiopříjem, SOUND SYSTEM CANTON bez subwooferu, STYLE Extra, Mobilita PLUS (záruka 5 let/100 tis. km)

Financování

Rádi byste si pořídili nový vůz, ale nemáte dostatečné finanční prostředky? Nebo je máte, ale neradi byste je všechny investovali do automobilu? Pak vám rádi pomůžeme s financováním vybraného vozu.

Přizpůsobíme se vašim požadavkům a možnostem. Záleží jen na vás, jakou si zvolíte výši splátky předem, měsíční splátku, délku smlouvy, zda splátky budou zahrnovat i pojištění a mnoho dalšího:

  • Doba splácení je možná od 6 do 72 měsíců
  • Akontace od 0 %
  • Zůstatková hodnota až 60 %
  • Nabízíme nejvýhodnější pojištění na trhu.
Poptat financování