1000 MIL ČESKOSLOVENSKÝCH
10.06.2022

1000 MIL ČESKOSLOVENSKÝCH

1000 MIL ČESKOSLOVENSKÝCH 

Již 15. června vrcholí sezona klasických vozů, kdy na vás dýchne atmosféra 30. let minulého století plná noblesy a lesku historických vozidel. V tento den se totiž koná zahájení dalšího ročníku dálkové soutěže 1000 mil československých, které se opět koná před Autoklubem v Opletalově ulici v Praze. Akce v dnešní podobě navazuje na originální závod konaný v letech 1933 až 1935. Soutěže se smí účastnit pouze vozy s rokem výroby 1939 a starší. Určitě mezi nimi naleznete i elegantní vozy ŠKODA. 


Přijďte se podívat na přejímky vozů ve středu 15. června od 13:00 hodin před již zmiňovaným autoklubem v Opletalově ulici. Ani my u takové události nesmíme chybět, takže na místě najdete i náš stánek, kde si mimo jiné zasoutěžíte o vozidlo značky ŠKODA na víkend.


A jestli vás trápí, že nejste z Prahy, ale vozy byste rádi viděli, není nic snazšího, než se podívat na mapu závodu a třeba budete mít štěstí a trasa povede kolem vašeho bydliště. To byste však slyšeli už z dálky, protože projíždějící vozy udělají velkou parádu. Níže najdete oficiální mapku, tak si ji nastudujte, ať tuto událost nezmeškáte. Takovou akci si nesmí nechat ujít žádný fanoušek motorismu.