Gabriela Soukalová rozjíždí spolupráci s AUTO OPAT
30.08.2023

Gabriela Soukalová rozjíždí spolupráci s AUTO OPAT

 

Největší Kia autosalon v České republice AUTO OPAT navázal partnerství s bývalou biatlonistkou Gabrielou Soukalovou, které předal tři vozy značky Kia. Předání se uskutečnilo v showroomu v Nupakách, který letos v květnu oslavil rok.

„Spoluprací s Gábinou chceme podpořit nejen její úspěchy ve sportovní kariéře, ale také být součástí inspirativního životního příběhu, který již brzy uvidíme v kinech,“ řekl během předání vozů Milan Štědra, CFO společnosti.

Dvojnásobná mistryně světa, celková vítězka Světového poháru biatlonistek, dvakrát stříbrná a jednou bronzová olympijská medailistka se díky svým sportovním úspěchům dostala mezi světovou špičku biatlonu.

Gabriela se ve své sportovní kariéře stala ikonou biatlonu. Její výsledky, odhodlání i životní příběh inspiruje a motivuje další generace. I když se Gabrielina biatlonová kariéra již uzavřela, její úspěšné výsledky se navždy zapsaly do českých sportovních dějin. „Na spolupráci s Kia AUTO OPAT se opravdu velmi těším. Vozy Kia se mi líbí a hlavně nás čekají zajímavé společné projekty. Bude to jízda,“ prozradila Gabriela Soukalová.

Gabriela si z showroomu odvezla rovnou tři vozy – model Kia Sportage, Kia Niro a Kia Ceed GT, které využije jak k soukromým cestám, tak k pracovním účelům. Prostorný a všestranný SUV model Kia Sportage se pro Gábinu, jejího partnera a dceru Izabelku stane rodinným společníkem, model Kia Ceed GT využije pro své dobročinné účely Nadační fond Gabi, který podporuje lidi s handicapem a poruchami příjmu potravy.

 

 

AUTO OPAT i vůz Kia Sportage se objeví ve filmu Pravda se pořád vyplatí od režiséra Petra Větrovského z agentury VDN Promo. Natáčení se bude konat na podzim v nupackém showroomu. Diváci se na film mohou těšit v kinech začátkem roku 2024.

Díky navázání spolupráce se Gabriela stala součástí Kia AUTO OPAT, a to nejen symbolicky. „Můžete se na ni těšit i vy na eventech, které plánujeme. Jedním z prvních bude představení nového modelu Kia EV9, kterého se již nyní nemůžeme dočkat. Tak nás sledujte,“ uvedl Milan Štědra, CFO společnosti.