Jedeme v tom s Gumpem
20.07.2021

Jedeme v tom s Gumpem

Nejdříve kniha, potom film a psí útulek. To vše se skrývá pod projektem Gump. V AUTO OPAT rádi podpoříme dobrou věc, proto jsme jeho hrdým partnerem.

Možná jste v knihkupectví zaznamenali knihu Filipa Rožka s názvem Gump, která vznikla na základě příběhů psů z organizace Se psem mě baví svět.  Knížka přináší obrázek o tom, v jakých podmínkách mnoho psů musí žít a nevyhýbá se třeba ani tématu množíren. Stala se předlohou filmu Gump, který můžete vidět v českých a slovenských kinech od 22. července 2021.

Ani filmem to nekončí a projekt má ambice rozrůstat se i dál. Nedaleko od našeho autocentra v Nupakách u Prahy vzniká nový Gumpův útulek pro týrané a opuštěné psy. Pokud vše půjde podle plánu, otevře brány svým novým psím obyvatelům již v září letošního roku.

V Auto Opat jsme dlouho přemýšleli o možnosti aktivně se zapojit do pomoci zvířatům a nyní jsme v Gumpovi našli přesně ten projekt, který chceme podporovat. Útulku jsme věnovali auto Škoda Kodiaq, které je dostatečně velké na to, aby se v něm dali pohodlně převážet psi všech ras. Chcete Gumpovi a jeho psí smečce pomoct i vy? Až si k nám půjdete vybrat svoje nové auto, na stole každého obchodníka nepřehlédnete kasičku, do které můžete přispět Vámi určený obnos na provoz nového útulku, na úhrady veterinární péče a na další nezbytnosti. Jeďte v tom s Gumpem s námi a zapojte se také!