Proč si pořídit ojeté auto z programu ŠKODA Plus?
11.02.2022

Proč si pořídit ojeté auto z programu ŠKODA Plus?

Rádi byste si pořídili ojetý vůz, ale nemáte důvěru v prodejce automobilů? Nevěříte, že budou sedět kilometry, VIN kód nebo záznamy o nehodách? Právě pro vás je tu program ŠKODA Plus. Vozy, které jsou prodávány s touto ochranou, jsou prověřené a nabízené v nejvyšší možné kvalitě. V AUTO OPAT Nupaky platí podmínky ŠKODA Plus pro všechny ojeté vozy. Při koupi vozu od nás se tak nemusíte bát, že automobil za rohem přestane jet, či že budete muset řešit jeho nákladné opravy.

Jaké vozy nabízí program ŠKODA Plus?

Všechny automobily zahrnuté do tohoto programu jsou v perfektním stavu, splňují nejvyšší standardy a mají garanci najetých kilometrů. Vybrat si můžete ze tří kategorií vozů:

1) Roční vozy

Jedná se o automobily do 18 měsíců staří nebo nájezdu 30 tisíc kilometrů. U všech ročních vozů je garantováno množství najetých kilometrů, servisní historie a technický stav a zároveň tyto automobily disponují značkovou zárukou výrobce na pět let.

2) Ojeté vozy

Jedná se o vozy starší pěti let s platností STK minimálně 6 měsíců a připravené autorizovaným partnerem ŠKODA.

 

3) Vyzkoušené vozy
Tato kategorie zahrnuje ojeté vozy všech značek do stáří 5 let, u kterých je garantovaný počet najetých kilometrů, servisní historie a technický stav. Tyto automobily zároveň splňují přísná kvalitativní kritéria a máte u nich možnost dokoupit si prodlouženou záruku ŠKODA Plus.

 

Celý proces výkupu ojetých vozů do programu ŠKODA Plus je popsán v tomto videu.

 

Jaké výhody přináší koupě vozu přímo od nás?

 

1) Bonus při výkupu stávajícího vozu
Váš původní vůz vykoupíme za co nejvyšší možnou cenu.

 

2) Předprodejní příprava vozu
Každý vůz prochází přípravou v autorizovaném servisu ŠKODA.

 

3) Technické zázemí ŠKODA
Prodejní místo má plné zázemí autorizovaného servisu ŠKODA.

 

4) Zkušební jízda

Samozřejmostí je zkušební jízda s prodejcem, který vám během ní odpoví na všechny otázky ohledně vozu.

 

5) Certifikovaní prodejci ŠKODA AUTO
Naši prodejci jsou jedničky v oboru, ví o autech vše, takže vám rádi poradí s výběrem toho správného vozu pro vaši potřebu.

 

Pokud potřebujete nový vůz, přijeďte do AUTO OPAT Nupaky a pořiďte si ho s garancí kvality, najetých kilometrů a jasným původem. Ušetříte si tak zbytečné komplikace po koupi neprověřeného vozu.