ŠKODA ENYAQ COUPÉ RS iV a eMOBILITA
29.09.2022

ŠKODA ENYAQ COUPÉ RS iV a eMOBILITA

eMobilita otevírá dveře novým zážitkům z jízdy. Ve ŠKODA AUTO berou eMobilitu zodpovědně a vítají ji s otevřenou náručí. Nový druh paliva je šetrnější k životnímu prostředí, dovoluje důmyslnější elektronické systémy a nabízí nové řidičské prožitky. To vše při zachování Simply Clever řešení, kterými je ŠKODA proslavena. Stále nevidíte výhody elektromobility? Pojďme se na ty nejdůležitější podívat společně.

Zdravější planeta

Elektromobily mají nulové lokální emise z výfukových plynů, protože nemají výfukový systém. Tím pomáhají šetřit naši planetu a dovolují nám dýchat o něco čistší vzduch.

Méně hluku

Elektromobil je tichý, tím přispívá ke snížení hluku ve vašem okolí a snižuje negativní dopad na naše zdraví.

Jednoduchost

Elektrická vozidla jsou jednoduchá v konstrukci, vyžadují méně údržby a také oprav. Můžete zapomenout na výměny oleje, filtrů a starost o výfukové ústrojí vozu.

Vysoký výkon

Elektromobil nabídne řidiči okamžitý výkon a vyšší účinnost. Maximum točivého momentu od nulových otáček zajišťuje perfektní akceleraci.

Rádi byste okusili nový pocit z jízdy, vzrušení v každém ujetém kilometru a chtěli pomoci planetě? Přesně pro vás je model ENYAQ COUPÉ RS iV. Sportovně laděná verze našeho elektromobilu je připravena udělat z vašich jízd perfektní zážitek.

Při jízdě se můžete spoléhat na nejmodernější asistenční systémy, jako je hlídání jízdy v pruzích, čtení dopravních značek, sledování ostatních vozidel v zácpě. Nestačí vám to? Pak pro vás máme i adaptivní vedení v pruhu, asistenta při jízdě v koloně či nouzového asistenta.

 

ENYAQ COUPÉ RS iV toho však nabízí mnohem víc, kromě nejmodernějších asistentů vás okouzlí svými ostrými rysy, které uvádí do pohybu 220 kW elektromotor s točivým momentem 460 Nm. Z 0 na 100 se tento sportovec dostane za pouhých 6,4 sekundy.

Naskočte do vlny elektromobilů s ENYAQ COUPÉ RS iV a nechte se okouzlit jeho schopnostmi.

Zajeďte si pro ten svůj k nám do AUTO OPAT na adrese Komerční 467, Nupaky.

Budeme se na vás těšit.