Auto Opat

Hned na dvou místech nabízíme služby Škoda. V ulici Legerova 22 a v Nupakách u Čestlic. Nabízíme prodej nových a ojetých vozů, servis, autopůjčovnu či operativní leasing. Zastavte se.

Služby, které nabízíme:

Autorizovaný servis

Tým proškolených odborníků, špičkově vybavené dílny a možnost poskytnutí náhradního vozu po dobu servisu. Objednejte se do AUTO OPAT a máte jistotu dobře odvedené práce.

Modely Škoda

Benzín, diesel, elektrický či hybridní pohon. U AUTO OPAT najdete širokou nabídku modelů Škoda v jakékoli motorizaci. Přijďte si vybrat nebo se objednejte na testovací jízdu.

Skladové vozy

Desítky vozů Škoda ihned k odběru v různých motorizacích a výbavách. Přijďte si vybrat svůj vysněný model, kterým můžete okamžitě odjet.

Ojeté vozy

400 prověřených ojetých automobilů z programu Škoda Plus pod jednou střechou. Pomůžeme vám vyřídit formality při nákupu i prodeji a při výkupu navíc nabízíme bonus.

Autopůjčovna

Potřebujete doplnit vás firemní vozový park? Nabízíme dlouhodobé zápůjčky vozů v perfektním stavu, s dálniční známkou, povinným ručením a havarijním pojištěním, a to ihned k dispozici.

Operativní leasing

Chcete jezdit bez starostí? Vyberte z nových či ojetých vozů, řekněte nám své potřeby a je to. Operativní leasing nabízíme firemním i soukromým klientům.

Kontaktní formulář

Prodej nových vozů ŠKODA Nupaky
Prodej nových vozů ŠKODA Nupaky
240 200 750 Napsat e-mail

Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.