Zpět na modely ŠKODA

ŠKODA ENYAQ Coupé RS iV

Cena od
1 704 900 Kč
Vyzkoušejte si tento vůz na testovací jízdě
Petr Mansfeld
Vedoucí prodeje nových vozů
606 055 959
Kontaktovat prodejce

Zcela nový vůz ŠKODA ENYAQ COUPÉ RS iV je jiskrou, která zažehne vaši vášeň pro řízení.

Interiér

Jakmile usednete za volant modelu ENYAQ COUPÉ RS iV, poznáte, že sedíte ve skutečně výjimečném voze. Sportovní sedadla ENYAQ COUPÉ RS iV s bočním vedením poskytnou oporu i v zatáčkách. Logo RS je vyšité na integrovaných opěrkách hlavy předních sportovních sedadel.  Jednou z mnoha předností modelu ENYAQ iV je jeho prostorný a pohodlný interiér. Zcela nový model ENYAQ COUPÉ RS iV staví na tomto pevném základu a přidává ještě více standardní výbavy.

Exteriér

Jedinečný exteriér skrývá nejmodernější technologie, které jsou nejen šetrné k životnímu prostředí, ale také vám poskytnou spoustu zábavy. Asistenční systémy zajišťují, že se vůz snadno ovládá a poskytuje vám bezkonkurenční jízdní vlastnosti. Přirozenou eleganci modelu ENYAQ COUPÉ RS iV podtrhují prvky typické pro naše sportovní modely. Specifické nárazníky RS a kola o průměru až 21″ spolu s černými detaily karoserie naznačují tichou sílu, která se skrývá v tomto modelu.

NEJPOKROČILEJŠÍ ASISTENČNÍ SYSTÉMY

Asistent při jízdě v koloně
Tato funkce je navržena tak, aby mohla převzít řízení vozů v kolonách. Ovládá motor, brzdy i řízení, takže se vůz může automaticky rozjíždět, brzdit a zatáčet tak, aby napodoboval pohyb okolních automobilů (v rychlostech do 60 km/h).

Prediktivní tempomat

Prediktivní tempomat rozšiřuje funkce adaptivního tempomatu. Kromě situace před vozem upravuje rychlost i na základě rozpoznaných značek a na základě mapových podkladů v navigaci. Zpomalí tedy při vjezdu do obcí, před kruhovým objezdem, zatáčkou či odbočením.

Rozpoznávání dopravních značek

Systém rozpoznávání dopravních značek využívá multifunkční kameru a údaje z navigačního systému a na základě jejich součinnosti rozpoznává a následně řidiči zobrazuje dopravní značky. Systém zpracovává dopravní značení omezení rychlosti, zákazu předjíždění, zákazu vjezdu na jednosměrnou komunikaci a veškeré dodatečné pokyny, včetně značení konce omezení.

Konfigurátor

Po stisknutí tlačítka se vám v novém okně otevře konfigurátor na oficiálním webu Škoda.

Konfigurátor ŠKODA