Zpět na modely ŠKODA

Octavia Combi

Cena od
659 900 Kč
Vyzkoušejte si tento vůz na testovací jízdě
Petr Mansfeld
Vedoucí prodeje nových vozů
606 055 959
Kontaktovat prodejce

Prostorný interiér, stoprocentní pohodlí a nadstandardní zavazadlový prostor – to jsou hlavní výhody tohoto nadstandardního oblíbeného vozu značky ŠKODA.

To nejdůležitější o nové ŠKODA Octavia Combi

 • Do zavazadlového prostoru o objemu 640 litrů naložíte vše, co potřebujete na cestu, přitom interiér zůstává velmi prostorný.
 • Díky špičkové bezpečnosti patří oblíbené rodinné vozy. Bezpečnostní systémy byly oceněny také při testech Euro NCAP.
 • Nová Octavia Combi vyniká také levným provozem a ohleduplností k životnímu prostředí. Můžete si vybrat z několik a benzinových a naftových motorů dodávaných v elektrifikovaných variantách.

Design

 • Exteriér

Vůz Octavia Combi je postaven tak, aby byl nejen elegantní, ale také maximálně praktický. Přídi vozu dominují Matrix-LED světlomety, které zamezují oslnění ostatních účastníků provozu. Doplňují je také výkonná dálková světla a zadní TOP LED světla. Exteriér vystihují dokonale vyvážené proporce se sportovním dojmem a aerodynamické střední nosiče splývající s linií střechy.

 • Interiér

Vzdušný interiér s hladkými liniemi charakterizují měkčené materiály a chromované prvky. Atmosféru doplňuje LED ambientní osvětlení. Novinkou ve vozech ŠKODA je head-up displej, který promítá na čelní sklo aktuální rychlost, navigační instrukce a jiné údaje. Můžete tak nerušeně sledovat provoz a přitom vidět všechny důležité informace. Tento systém doplňují displeje infotainmentu s platformami Apple CarPlay a Android Auto. Oceníte také elektrické parkovací brzdy a nový dvouramenný volant.

Vybrané technické parametry

 • Cestovní paket částečně přebírá kontrolu nad vozem, tak, aby vám usnadnil řízení, zvýšil pohodlí při jízdě a umožnil sledování provozu.
 • Prediktivní adaptivní tempomat zpracovává nejen provoz před vozem, ale také rozpoznává dopravní značky a rychlostní limity z navigace. Díky tomu upravuje rychlost před najetím do zatáčky nebo podle rychlostního limitu.
 • Adaptivní systémy umí pomoci řidiči také s udržením vozu uprostřed jízdního pruhu nebo při jízdě v koloně.
 • Nouzový asistent pomůže snížit riziko nehody – pokud ani po výstražném varování řidič nezareaguje, vůz zapne výstražná světla a zpomalí vůz.

Rozměry

Délka: 4689 mm

Šířka: 1829 mm

Rozvor: 2686 mm

Objem zavazadlového prostoru: 640 l

Cena nové ŠKODA Octavia Combi

Cena nové ŠKODA Octavia Combi začíná na částce 531.900 Kč. Kompletní ceník nové ŠKODA Octavia Combi najdete zde.

Video
Financování

Rádi byste si pořídili nový vůz, ale nemáte dostatečné finanční prostředky? Nebo je máte, ale neradi byste je všechny investovali do automobilu? Pak vám rádi pomůžeme s financováním vybraného vozu.

Přizpůsobíme se vašim požadavkům a možnostem. Záleží jen na vás, jakou si zvolíte výši splátky předem, měsíční splátku, délku smlouvy, zda splátky budou zahrnovat i pojištění a mnoho dalšího:

 • Doba splácení je možná od 6 do 72 měsíců
 • Akontace od 0 %
 • Zůstatková hodnota až 60 %
 • Nabízíme nejvýhodnější pojištění na trhu.
Poptat financování

Ke stažení

Konfigurátor

Po stisknutí tlačítka se vám v novém okně otevře konfigurátor na oficiálním webu Škoda.

Konfigurátor ŠKODA