224 262 867

ŠKODA Octavia Trumf

Auto Opat Octavia trumf 3 Fotogalerie
Cena od: 444 900 Kč
Testovací jízda

Teď na to máte!

Nyní můžete využít speciální akce ŠKODA a model ŠKODA Octavia Trumf pořídit se zvýhodněním až 105.000 Kč!

Pro více informací kontaktujte náš prodejní tým emailem prodej@autoopat.cz, telefonicky +420 240 200 750, nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

ŠKODA Octavia Trumf nabídne svému majiteli ideální poměr mezi výkonem a cenou. V této výbavě najdete řadu komfortních prvků, jako jsou vyhřívaná přední sedadla, elektrické ovládání všech oken, kožený multifunkční volant a tempomat. A protože ŠKODA myslí hlavně na bezpečnost, najdete ve výbavě zadní parkovací senzory, přední mlhové světlomety či rezervní kolo. Model ŠKODA Octavia Trumf je k dispozici v motorizaci 1,4 TSI / 110kW uspokojí tak i náročnější řidiče.

Prohlédněte si aktuální akční ceník modelu ŠKODA Octavia Trumf!

Rádi byste si pořídili nový vůz, ale nemáte dostatečné finanční prostředky? Nebo je máte, ale neradi byste je všechny investovali do automobilu? Pak vám rádi pomůžeme s financováním vybraného vozu.

Přizpůsobíme se vašim požadavkům a možnostem. Záleží jen na vás, jakou si zvolíte výši splátky předem, měsíční splátku, délku smlouvy, zda splátky budou zahrnovat i pojištění a mnoho dalšího:

  • Doba splácení je možná od 6 do 72 měsíců
  • Akontace od 0 %
  • Zůstatková hodnota až 60 %
  • Nabízíme nejvýhodnější pojištění na trhu.

Kontaktní formulář

Preferuji kontakt *
Mansfeld

Petr Mansfeld

Vedoucí prodeje nových vozů
606 055 959
Napsat email

Dálniční známka 2019

Už jen pár dní zůstává v platnosti roční dálniční známka z roku 2018. Nezapomeňte si tedy pořídit novou. Dobrou zprávou je, že cena zůstává stejná i pro rok 2019. Cena…