224 262 867

ŠKODA Rapid Spaceback ScoutLine

overview-moodimg-01 Fotogalerie
Cena od: 401 900 Kč
Testovací jízda

ŠKODA Rapid Spaceback ScoutLine vám přináší novou definici komfortní jízdy. Úroveň výbavy ScoutLine je skutečně pouze pro náročné. V této výbavě naleznete klimatizační systém Climatronic, parkovací kameru s ostřikovačem, rádio Swing a navigaci Amundsen, řadu úložných prostor a v poměru k celkové velikosti vozu také velkorysý zavazadlový prostor. Nechybí ani vyhřívání předních sedadel, zvukový systém ŠKODA Surround, a řada vizuálních prvků umocňující krásu tohoto vozu.

Rádi byste si pořídili nový vůz, ale nemáte dostatečné finanční prostředky? Nebo je máte, ale neradi byste je všechny investovali do automobilu? Pak vám rádi pomůžeme s financováním vybraného vozu.

Přizpůsobíme se vašim požadavkům a možnostem. Záleží jen na vás, jakou si zvolíte výši splátky předem, měsíční splátku, délku smlouvy, zda splátky budou zahrnovat i pojištění a mnoho dalšího:

  • Doba splácení je možná od 6 do 72 měsíců
  • Akontace od 0 %
  • Zůstatková hodnota až 60 %
  • Nabízíme nejvýhodnější pojištění na trhu.

Po stisknutí tlačítka se vám v novém okně otevře konfigurátor na oficiálním webu ŠKODA.

Konfigurátor ŠKODA

Kontaktní formulář

Preferuji kontakt *
Mansfeld

Petr Mansfeld

Vedoucí prodeje nových vozů
606 055 959
Napsat email

Předvánoční servisní odpoledne pro celou rodinu

V sobotu 8. prosince 2018 od 13:00 do 17:00 se na vás těšíme při předvánočním rodinném programu v našem autorizovaném servisu ŠKODA v Nupakách.