224 262 867

ŠKODA Octavia Combi

nová škoda octavia combi Fotogalerie
Cena od: 454 900 Kč
Testovací jízda

Pro rodiny s dětmi a cestovatele je dobrou volbou nová ŠKODA Octavia Combi, která se už u předešlých modelů těšila velké oblibě. Designéři a konstruktéři u tohoto vozu využili při úpravách nejen moderní technologie, ale rovněž řadu připomínek a návrhů zákazníků. Mimo všech výhod předchozí generace nabízí nová Octavia kvalitní provedení a nadčasový design, ale i nové designové prvky, technické novinky a vyšší míru bezpečnosti. Octavia Combi III dokázala propojit bezpečné, komfortní, rodinné auto s designovým vzhledem. Nová verze se od starší generace liší výrazně menšími předními světlomety, které jí dávají sportovnější vzhled.

Rádi byste si pořídili nový vůz, ale nemáte dostatečné finanční prostředky? Nebo je máte, ale neradi byste je všechny investovali do automobilu? Pak vám rádi pomůžeme s financováním vybraného vozu.

Přizpůsobíme se vašim požadavkům a možnostem. Záleží jen na vás, jakou si zvolíte výši splátky předem, měsíční splátku, délku smlouvy, zda splátky budou zahrnovat i pojištění a mnoho dalšího:

  • Doba splácení je možná od 6 do 72 měsíců
  • Akontace od 0 %
  • Zůstatková hodnota až 60 %
  • Nabízíme nejvýhodnější pojištění na trhu.

Po stisknutí tlačítka se vám v novém okně otevře konfigurátor na oficiálním webu ŠKODA.

Konfigurátor ŠKODA

Kontaktní formulář

Preferuji kontakt *
Mansfeld

Petr Mansfeld

Vedoucí prodeje nových vozů
606 055 959
Napsat email

Dálniční známka 2019

Už jen pár dní zůstává v platnosti roční dálniční známka z roku 2018. Nezapomeňte si tedy pořídit novou. Dobrou zprávou je, že cena zůstává stejná i pro rok 2019. Cena…