Zpět na modely ŠKODA

ŠKODA Octavia Combi

Cena od
472 900 Kč
Vyzkoušejte si tento vůz na testovací jízdě
Petr Mansfeld
Vedoucí prodeje nových vozů
606 055 959
Kontaktovat prodejce

Pro rodiny s dětmi a cestovatele je dobrou volbou nová ŠKODA Octavia Combi, která se už u předešlých modelů těšila velké oblibě. Designéři a konstruktéři u tohoto vozu využili při úpravách nejen moderní technologie, ale rovněž řadu připomínek a návrhů zákazníků. Mimo všech výhod předchozí generace nabízí nová Octavia kvalitní provedení a nadčasový design, ale i nové designové prvky, technické novinky a vyšší míru bezpečnosti. Octavia Combi III dokázala propojit bezpečné, komfortní, rodinné auto s designovým vzhledem. Nová verze se od starší generace liší výrazně menšími předními světlomety, které jí dávají sportovnější vzhled.

Financování

Rádi byste si pořídili nový vůz, ale nemáte dostatečné finanční prostředky? Nebo je máte, ale neradi byste je všechny investovali do automobilu? Pak vám rádi pomůžeme s financováním vybraného vozu.

Přizpůsobíme se vašim požadavkům a možnostem. Záleží jen na vás, jakou si zvolíte výši splátky předem, měsíční splátku, délku smlouvy, zda splátky budou zahrnovat i pojištění a mnoho dalšího:

  • Doba splácení je možná od 6 do 72 měsíců
  • Akontace od 0 %
  • Zůstatková hodnota až 60 %
  • Nabízíme nejvýhodnější pojištění na trhu.
Poptat financování

Konfigurátor

Po stisknutí tlačítka se vám v novém okně otevře konfigurátor na oficiálním webu ŠKODA.

Konfigurátor ŠKODA

Skladové vozy

Ojeté vozy