224 262 867

ŠKODA Rapid

Nový Rapid Fotogalerie
Cena od: 304 900 Kč

ŠKODA Rapid nabídne svému majiteli nejen nový svěží a elegantní design, ale i řadu technických vymožeností a funkcí, které přinášejí skvělý a hlavně bezpečný zážitek z jízdy. Milovníky nových technologií osloví hlavně funkce Auto Light, která automaticky spíná dálková světla, Climatronic, speciální klimatizační systém, který udržuje stálou teplotu v autě, nebo oblíbená zadní kamera pro pohodlné a bezpečné parkování.

ŠKODA Rapid je k dostání ve variantách:

  • Rapid
  • Rapid Monte Carlo

Rádi byste si pořídili nový vůz, ale nemáte dostatečné finanční prostředky? Nebo je máte, ale neradi byste je všechny investovali do automobilu? Pak vám rádi pomůžeme s financováním vybraného vozu.

Přizpůsobíme se vašim požadavkům a možnostem. Záleží jen na vás, jakou si zvolíte výši splátky předem, měsíční splátku, délku smlouvy, zda splátky budou zahrnovat i pojištění a mnoho dalšího:

  • Doba splácení je možná od 6 do 72 měsíců
  • Akontace od 0 %
  • Zůstatková hodnota až 60 %
  • Nabízíme nejvýhodnější pojištění na trhu.

Skladové vozy

Ojeté vozy

Po stisknutí tlačítka se vám v novém okně otevře konfigurátor na oficiálním webu ŠKODA.

Konfigurátor ŠKODA

Kontaktní formulář

Preferuji kontakt *
Mansfeld

Petr Mansfeld

Vedoucí prodeje nových vozů
606 055 959
Napsat email

Dny testovacích jízd ŠKODA 2017 jsou za námi!

17. 6. 2017 jsme se mohli setkat v Pohádkovém lese Hostivař na Dnech testovacích jízd ŠKODA! Celý den jste s námi soutěžili, učili se novým věcem a samozřejmě prověřovali vozy ŠKODA, jak celý den…