224 262 867

Autobazar ŠKODA Plus

autosalon-opat-cover

V březnu 2016 jsme otevřeli největší autosalon ojetých vozů v ČR

V letošním roce jsme zásadně posílili svoji činnost ve sféře prodeje ojetých vozidel s důrazem na roční vozy v programu ŠKODA Plus. Reagujeme tak na nastupující trend mezi zákazníky autobazarů ojetých aut – zvyšuje se zájem o kvalitní vozy, přetrvává citlivost na výhodnou cenu a hledá se důvěryhodný prodejce nabízející patřičné služby. V Nupakách u Prahy tak v sousedství našeho stávajícího autoservisu a autosalonu ŠKODA vyrostla architektonicky navazující čtyřpodlažní budova, která umožňuje vystavení až 300 vyzkoušených a pod záruku spadajících ojetých vozů. Co tedy u nás můžete očekávat?

  1. Jste v pohodlí – u nás vybíráte v příjemných, zastřešených prostorách zcela nového autosalonu.
  2. Máte velký výběr – pod střechou najdete až 300 ojetých a ročních vozů převážně značky ŠKODA.
  3. Můžete mít téměř nové auto – nabízíme až 150 ojetých aut a 150 ročních vozů, což jsou téměř nové vozy se slevou až 55 % z původní ceny (roční vozy jsou maximálně 18 měsíců staré a mají najeto do 30 000 km).
  4. Dostáváte jistotu – máte garanci nákupu vozů ověřených programem ŠKODA Plus u autorizovaného prodejce ŠKODA.
  5. Je vám k dispozici servisautorizovaný servis pro vozy ŠKODA a Volkswagen je přímo u autosalonu, o nabízené vozy je tak dobře postaráno a po zakoupení můžete i nadále využívat našich servisních služeb
  6. Snadno se k nám dostanete – nový autobazar najdete hned u našeho stávajícího showroomu u dálnice D1, v Čestlicích – Nupakách. Jsme tak dobře dostupní pro Prahu i Středočeský kraj.
  7. Jsme tady pro vás denně od 8:00 do 20:00 

>> PROHLÉDNOUT KOMPLETNÍ NABÍDKU OJETÝCH A ROČNÍCH VOZŮ

 

Jak jsme strávili Velký pátek s Ondrou Cinkem

Na Velký pátek jsme se rozhodli aktivně přivítat jaro, a to vyjížďkou s Ondrou Cinkem, nechyběla ani prvotřídní rozcvička a nějaké to zdravé občerstvení na cestu. Počasí nám naštěstí také přálo…