224 262 867

Autobazar ŠKODA Plus

autosalon-opat-cover

V březnu 2016 jsme otevřeli největší autosalon ojetých vozů v ČR

V letošním roce jsme zásadně posílili svoji činnost ve sféře prodeje ojetých vozidel s důrazem na roční vozy v programu ŠKODA Plus. Reagujeme tak na nastupující trend mezi zákazníky autobazarů ojetých aut – zvyšuje se zájem o kvalitní vozy, přetrvává citlivost na výhodnou cenu a hledá se důvěryhodný prodejce nabízející patřičné služby. V Nupakách u Prahy tak v sousedství našeho stávajícího autoservisu a autosalonu ŠKODA vyrostla architektonicky navazující čtyřpodlažní budova, která umožňuje vystavení až 300 vyzkoušených a pod záruku spadajících ojetých vozů. Co tedy u nás můžete očekávat?

  1. Jste v pohodlí – u nás vybíráte v příjemných, zastřešených prostorách zcela nového autosalonu.
  2. Máte velký výběr – pod střechou najdete až 300 ojetých a ročních vozů převážně značky ŠKODA.
  3. Můžete mít téměř nové auto – nabízíme až 150 ojetých aut a 150 ročních vozů, což jsou téměř nové vozy se slevou až 55 % z původní ceny (roční vozy jsou maximálně 18 měsíců staré a mají najeto do 30 000 km).
  4. Dostáváte jistotu – máte garanci nákupu vozů ověřených programem ŠKODA Plus u autorizovaného prodejce ŠKODA.
  5. Je vám k dispozici servisautorizovaný servis pro vozy ŠKODA a Volkswagen je přímo u autosalonu, o nabízené vozy je tak dobře postaráno a po zakoupení můžete i nadále využívat našich servisních služeb
  6. Snadno se k nám dostanete – nový autobazar najdete hned u našeho stávajícího showroomu u dálnice D1, v Čestlicích – Nupakách. Jsme tak dobře dostupní pro Prahu i Středočeský kraj.
  7. Jsme tady pro vás denně od 8:00 do 20:00 

>> PROHLÉDNOUT KOMPLETNÍ NABÍDKU OJETÝCH A ROČNÍCH VOZŮ

 

S Ondrou Cinkem do dalšího roku

Pokud sledujete náš facebook pravidelně, víte, že je to již rok, co jsme začali sponzorovat nadějného českého cyklistu Ondřeje Cinka. Ondra od nás 6. prosince 2016 obdržel k užívání vůz…