1 ledna, 2019

Autobazar Škoda Plus - Praha Nupaky

Největší autosalon ojetých vozů v ČR

V březnu 2016 jsme otevřeli mezi autobazary největší bazar-autosalon ojetých vozů a zásadně tak posílili naši činnost ve sféře prodeje ojetých vozidel s důrazem na roční vozy v programu ŠKODA Plus. Reagujeme tak na nastupující trend mezi zákazníky autobazarů ojetých aut – zvyšuje se zájem o kvalitní vozy, přetrvává citlivost na výhodnou cenu a hledá se důvěryhodný prodejce nabízející nejlepší služby. V Nupakách u Prahy tak v sousedství našeho stávajícího autoservisu a autosalonu ŠKODA vyrostla architektonicky navazující čtyřpodlažní budova, která umožňuje vystavení až 500 vyzkoušených a pod záruku spadajících ojetých vozů. Co tedy u nás můžete očekávat?

  • Jste v pohodlí – u nás vybíráte v příjemných, zastřešených prostorách nového autosalonu.
  • Máte velký výběr – pod střechou najdete až 400 zánovních automobilů převážně značky ŠKODA.
  • Můžete mít téměř nové auto – nabízíme až stovky ojetých aut a ročních vozů, což jsou téměř nové vozy se slevou až 55 % z původní ceny (roční vozy jsou maximálně 18 měsíců staré a mají najeto do 30 000 km).
  • Dostáváte jistotu – máte garanci nákupu vozů ověřených programem ŠKODA Plus u autorizovaného prodejce ŠKODA.
  • Je vám k dispozici servisautorizovaný servis pro vozy ŠKODA a Volkswagen je přímo u auto bazaru, o nabízené vozy je tak nejlépe postaráno a po zakoupení můžete i nadále využívat našich servisních služeb, navíc se slevou pro naše zákazníky.
  • Snadno se k nám dostanete – nový autobazar najdete hned u našeho stávajícího showroomu u dálnice D1, v Praze Čestlicích – Nupakách. Jsme tak dobře dostupní pro Prahu a okolí i Středočeský kraj.
  • Jsme tady pro vás DENNĚ OD 8:00 DO 20:00 

 

Nejoblíbenější ojetá auta na prodej z naší on-line inzerce

Prohlédněte si kompletní nabídku zánovních vozů on-line

Zánovní vozy