Ruční mytí a čištění aut Praha

Chcete dopřát svému vozu dokonalou péči při jeho čištění?

AUTO OPAT vám nabízí ruční mytí a čištění vozu v 5 variantách, ze kterých si můžete vybrat služby v takovém rozsahu, jaký potřebujete. Od samotného mytí exteriéru, přes mytí interiéru aut, až po kompletní čištění exteriéru i interiéru vozu.

Ruční mytí a čištění aut je možné na dvou provozovnách v Praze a blízkém okolí: provozovna Legerova a provozovna Nupaky u Prahy.

Ceník najdete také zde ve ve formátu PDF.

Níže uvedené ceny jsou bez DPH.

Nabídka programů

1

Mytí exteriéru vozu

Ruční mytí vozu, disků a podběhů, vysušení vozu a vnitřních hran dveří.

450 Kč
2

Běžná údržba vozu, renovace vnitřních plastů

Ruční mytí automobilu, disků, podběhů a vnitřních hran dveří, vysušení vozu, vyčištění skel a světlometů, vyluxování interiéru a zavazadlového prostoru vozu, odstranění nečistot, vyčištění a konzervace vnitřních plastových a pryžových dílů vozu.

750 Kč
3

Kompletní ošetření exteriéru, renovace vnitřních plastů

Ruční mytí auta, disků, podběhů a vnitřních hran dveří, vysušení vozu, vyčištění skel a světlometů, vyluxování interiéru a zavazadlového prostoru vozu, odstranění nečistot, ošetření a konzervace laku tvrdým voskem, renovace plastů karoserie.

1,149 Kč
4

Kompletní ošetření interiéru s předmytím exteriéru

Ruční mytí vozidla, disků, podběhů a vnitřních hran dveří, vysušení vozu, vyčištění skel a světlometů, kompletní luxování a tepování interiéru mokrou cestou - luxování a tepování textilních koberečků, luxování a tepování zavazadlového prostoru vozu, tepování stropu vozu, tepování výplní dveří, tepování textilních sedaček, kompletní tepování podlahy, vyčištění přístrojové desky, vyčištění a konzervace vnitřní plastových a pryžových dílů vozu.

2,884 Kč
5

Kompletní ošetření interiéru a exteriéru vozu

Ruční mytí vozu, disků, podběhů a vnitřních hran dveří, vysušení vozu, vyčištění skel a světlometů, vyluxování interiéru a zavazadlového prostoru vozu včetně odstranění zbytků zaschlého hmyzu a ostatních nečistot, ošetření a konzervace laku tvrdým voskem a renovace plastů karoserie, kompletní luxování a tepování mokrou cestou - luxování a tepování textilních koberečků, luxování a tepování zavazadlového prostoru vozu, tepování stropu vozu, tepování výplní dveří, tepování textilních sedaček, kompletní tepování podlahy, vyčištění přístrojové desky, vyčištění a konzervace vnitřních plastových a pryžových dílů vozu.

1,975 Kč

Kontaktní formulář

Zdeněk Štěpánek
Zdeněk Štěpánek
Mytí vozů
602 652 619 Napsat e-mail

Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.