Ruční mytí a čištění aut Praha

Chcete dopřát svému vozu dokonalou péči při jeho čištění?

AUTO OPAT vám nabízí ruční mytí a čištění vozu v 5 variantách, ze kterých si můžete vybrat služby v takovém rozsahu, jaký potřebujete. Od samotného mytí exteriéru, přes mytí interiéru aut, až po kompletní čištění exteriéru i interiéru vozu.

Ruční mytí a čištění aut je možné na dvou provozovnách v Praze a blízkém okolí: provozovna Legerova a provozovna Nupaky u Čestlic.

Níže uvedené ceny jsou včetně DPH.

Nabídka programů pro osobní vozy

Ceny za SUV plus 10 - 15 %

1

Program 1

Předmytí, odstranění hmyzu, ruční mytí + tekutý vosk, mytí disků, mytí podběhů, mytí a vysušení vnitřních hran dveří, sušení karoserie.

770 Kč
2

Program 2

Předmytí, odstranění hmyzu, ruční mytí + tekutý vosk, mytí disků, mytí podběhů, mytí a vysušení vnitřních hran dveří, sušení karoserie, luxování interiéru a zavazadlového prostoru vozu.

1,390 Kč
3

Program 3

Předmytí, odstranění hmyzu, ruční mytí + tekutý vosk, mytí disků, mytí podběhů, mytí a vysušení vnitřních hran dveří, sušení karoserie, luxování interiéru a zavazadlového prostoru vozu, čištění skel a světlometů, čištění a konzervace vnitřních plastových a pryžových dílů.

1,890 Kč
4

Program 4

Předmytí, odstranění hmyzu, ruční mytí + tekutý vosk, mytí disků, mytí podběhů, mytí a vysušení vnitřních hran dveří, sušení karoserie, luxování interiéru a zavazadlového prostoru vozu, čištění skel a světlometů, čištění a konzervace vnitřních plastových a pryžových dílů, ošetření a konzervace laku, hybridní keramický vosk.

2,490 Kč
5

Program 5

Předmytí, odstranění hmyzu, ruční mytí + tekutý vosk, mytí disků, mytí podběhů, mytí a vysušení vnitřních hran dveří, sušení karoserie, luxování interiéru a zavazadlového prostoru vozu, čištění skel a světlometů, čištění a konzervace vnitřních plastových a pryžových dílů, luxování a tepování mokrou cestou (textilní koberečky, zavazadlový prostor, výplně dveří, textilní sedačky, podlaha vozu).

3,840 Kč

Kontaktní formulář

Zdeněk Štěpánek
Zdeněk Štěpánek
Mytí vozů
602 652 619 Napsat e-mail

Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.