224 262 867
O úroveň výš

Ruční mytí a čištění aut

Legerova 22, Praha 2
Po – Pá: 8:00 – 18:00
+420 224 262 875  
Komerční zóna 467, Nupaky u Prahy
Po – Pá: 8:00 – 18:00
+420 602 652 619  

Ruční mytí a čištění aut

Chcete dopřát svému vozu dokonalou péči při jeho čištění? AUTO OPAT vám nabízí ruční mytí a čištění vozu v 5 variantách, ze kterých si můžete vybrat služby v takovém rozsahu, jaký potřebujete. Od samotného mytí exteriéru, přes mytí interiéru aut, až po kompletní čištění exteriéru i interiéru vozu.

Níže uvedené ceny jsou bez DPH. Ceník je dostupný také ve formátu PDF.

 

1 Mytí exteriéru vozu

Ruční mytí vozu, disků a podběhů, vysušení vozu a vnitřních hran dveří.

290 Kč

2 Běžná údržba vozu, renovace vnitřních plastů

Ruční mytí automobilu, disků, podběhů a vnitřních hran dveří, vysušení vozu, vyčištění skel a světlometů, vyluxování interiéru a zavazadlového prostoru vozu, odstranění nečistot, vyčištění a konzervace vnitřních plastových a pryžových dílů vozu.

580 Kč

3 Kompletní ošetření exteriéru, renovace vnitřních plastů

Ruční mytí auta, disků, podběhů a vnitřních hran dveří, vysušení vozu, vyčištění skel a světlometů, vyluxování interiéru a zavazadlového prostoru vozu, odstranění nečistot, ošetření a konzervace laku tvrdým voskem, renovace plastů karoserie.

1,340 Kč

4 Kompletní ošetření interiéru s předmytím exteriéru

Ruční mytí vozidla, disků, podběhů a vnitřních hran dveří, vysušení vozu, vyčištění skel a světlometů, kompletní luxování a tepování interiéru mokrou cestou - luxování a tepování textilních koberečků, luxování a tepování zavazadlového prostoru vozu, tepování stropu vozu, tepování výplní dveří, tepování textilních sedaček, kompletní tepování podlahy, vyčištění přístrojové desky, vyčištění a konzervace vnitřní plastových a pryžových dílů vozu.

2,200 Kč

5 Kompletní ošetření interiéru a exteriéru vozu

Ruční mytí vozu, disků, podběhů a vnitřních hran dveří, vysušení vozu, vyčištění skel a světlometů, vyluxování interiéru a zavazadlového prostoru vozu včetně odstranění zbytků zaschlého hmyzu a ostatních nečistot, ošetření a konzervace laku tvrdým voskem a renovace plastů karoserie, kompletní luxování a tepování mokrou cestou - luxování a tepování textilních koberečků, luxování a tepování zavazadlového prostoru vozu, tepování stropu vozu, tepování výplní dveří, tepování textilních sedaček, kompletní tepování podlahy, vyčištění přístrojové desky, vyčištění a konzervace vnitřních plastových a pryžových dílů vozu.

2,700 Kč

Kontaktní formulář

Preferuji kontakt *
Kontatní osoba

Zdeněk Štěpánek

Mytí vozů
602 652 619
Napsat email

Dny testovacích jízd ŠKODA 2017 jsou za námi!

17. 6. 2017 jsme se mohli setkat v Pohádkovém lese Hostivař na Dnech testovacích jízd ŠKODA! Celý den jste s námi soutěžili, učili se novým věcem a samozřejmě prověřovali vozy ŠKODA, jak celý den…