224 262 867
O úroveň výš

Ruční mytí a čištění aut

Legerova 22, Praha 2
Po – Pá: 8:00 – 18:00
+420 224 262 875  
Komerční zóna 467, Nupaky u Prahy
Po – Pá: 8:00 – 18:00
+420 602 652 619  

Ruční mytí a čištění aut

Chcete dopřát svému vozu dokonalou péči při jeho čištění? AUTO OPAT vám nabízí ruční mytí a čištění vozu v 5 variantách, ze kterých si můžete vybrat služby v takovém rozsahu, jaký potřebujete. Od samotného mytí exteriéru, přes mytí interiéru aut, až po kompletní čištění exteriéru i interiéru vozu.

Níže uvedené ceny jsou bez DPH. Ceník je dostupný také ve formátu PDF.

 

1 Mytí exteriéru vozu

Ruční mytí vozu, disků a podběhů, vysušení vozu a vnitřních hran dveří.

290 Kč

2 Běžná údržba vozu, renovace vnitřních plastů

Ruční mytí automobilu, disků, podběhů a vnitřních hran dveří, vysušení vozu, vyčištění skel a světlometů, vyluxování interiéru a zavazadlového prostoru vozu, odstranění nečistot, vyčištění a konzervace vnitřních plastových a pryžových dílů vozu.

580 Kč

3 Kompletní ošetření exteriéru, renovace vnitřních plastů

Ruční mytí auta, disků, podběhů a vnitřních hran dveří, vysušení vozu, vyčištění skel a světlometů, vyluxování interiéru a zavazadlového prostoru vozu, odstranění nečistot, ošetření a konzervace laku tvrdým voskem, renovace plastů karoserie.

1,340 Kč

4 Kompletní ošetření interiéru s předmytím exteriéru

Ruční mytí vozidla, disků, podběhů a vnitřních hran dveří, vysušení vozu, vyčištění skel a světlometů, kompletní luxování a tepování interiéru mokrou cestou - luxování a tepování textilních koberečků, luxování a tepování zavazadlového prostoru vozu, tepování stropu vozu, tepování výplní dveří, tepování textilních sedaček, kompletní tepování podlahy, vyčištění přístrojové desky, vyčištění a konzervace vnitřní plastových a pryžových dílů vozu.

2,200 Kč

5 Kompletní ošetření interiéru a exteriéru vozu

Ruční mytí vozu, disků, podběhů a vnitřních hran dveří, vysušení vozu, vyčištění skel a světlometů, vyluxování interiéru a zavazadlového prostoru vozu včetně odstranění zbytků zaschlého hmyzu a ostatních nečistot, ošetření a konzervace laku tvrdým voskem a renovace plastů karoserie, kompletní luxování a tepování mokrou cestou - luxování a tepování textilních koberečků, luxování a tepování zavazadlového prostoru vozu, tepování stropu vozu, tepování výplní dveří, tepování textilních sedaček, kompletní tepování podlahy, vyčištění přístrojové desky, vyčištění a konzervace vnitřních plastových a pryžových dílů vozu.

2,700 Kč

Kontaktní formulář

Preferuji kontakt *
Kontatní osoba

Zdeněk Štěpánek

Mytí vozů
602 652 619
Napsat email

S Ondrou Cinkem do dalšího roku

Pokud sledujete náš facebook pravidelně, víte, že je to již rok, co jsme začali sponzorovat nadějného českého cyklistu Ondřeje Cinka. Ondra od nás 6. prosince 2016 obdržel k užívání vůz…