224 262 867
O úroveň výš

Operativní leasing

Legerova 22, Praha 2
Po – Pá: 8:00 – 18:00
+420 601 383 354

Komerční 467, Nupaky
Po – Pá: 8:00 – 18:00
+420 601 383 354

Operativní leasing – ideální řešení pro firemní vozový park

Operativní leasing představuje vhodné řešení firemních vozových parků, které jsou často obměňovány a potřebují pravidelný servis. Nové automobily můžete využívat pouze po vámi zvolenou dobu a po jejím uplynutí si jednoduše pořídíte nový vůz. Nemusíte se starat o údržbu auta, prodej ojetého vozu, ani jeho další využití. Vy jezdíte, o vše ostatní se stará leasingová společnost.

Zajímá vás operativní leasing pro soukromé osoby?  Podívejte se na program ŠKODA Bez starostí.

Co je to operativní leasing?

Jedná vlastně o pronájem vozu na určitou dobu s předem stanoveným rozsahem služeb. Po skončení leasingové smlouvy máte možnost automobil odkoupit za předem stanovenou cenu, ale častěji dochází k výměně za zcela nový automobil. Odkup není cílem jako je tomu např. u klasického finančního leasingu.

Fixně stanovená výše měsíční splátky je o něco vyšší než u klasického finančního leasingu, ale tato částka v sobě zahrnuje i servis vozu, pojištění a silniční daň, v případě leasingu s rozšířenými službami navíc i náhradní vozidlo, asistenční služby a další služby.


5 výhod operativního leasingu

  • Pořízení vozu bez nutných počátečních investic, s nulovou akontací.
  • Automobil je po celou dobu majetkem leasingové společnosti, která zajišťuje veškerý jeho servis a nese riziko zůstatkové hodnoty vozu.
  • Splátka operativního leasingu je nákladem a je tedy plně daňově odečitatelná.
  • Po určité době máte možnost automobil vyměnit za nový, aniž byste museli řešit jeho prodej (tato doba je zákonem stanovena na 12-60 měsíců).
  • Snížení administrativy, provozních nákladů a zlepšení cash-flow díky fixním měsíčním splátkám.

Operativní leasing je výhodný především pro vozové parky, kde dochází k časté obměně aut a je neustále potřeba udržovat všechny vozy ve výborném stavu. O to všechno se postará leasingová společnost.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi s vámi probereme řešení na míru a to samozřejmě zcela nezávazně.

 

Kontaktní formulář

Preferuji kontakt *
Marešová

Michaela Marešová

Prodej nových vozů
727 983 066
Napsat email

S Ondrou Cinkem do dalšího roku

Pokud sledujete náš facebook pravidelně, víte, že je to již rok, co jsme začali sponzorovat nadějného českého cyklistu Ondřeje Cinka. Ondra od nás 6. prosince 2016 obdržel k užívání vůz…