224 262 867
O úroveň výš

Operativní leasing

Legerova 22, Praha 2
Po – Pá: 8:00 – 18:00
+420 601 383 354

Komerční 467, Nupaky
Po – Pá: 8:00 – 18:00
+420 601 383 354

Operativní leasing – ideální řešení pro firemní vozový park

Operativní leasing představuje vhodné řešení firemních vozových parků, které jsou často obměňovány a potřebují pravidelný servis. Nové automobily můžete využívat pouze po vámi zvolenou dobu a po jejím uplynutí si jednoduše pořídíte nový vůz. Nemusíte se starat o údržbu auta, prodej ojetého vozu, ani jeho další využití. Vy jezdíte, o vše ostatní se stará leasingová společnost.

Zajímá vás operativní leasing pro soukromé osoby?  Podívejte se na program ŠKODA Bez starostí.

Co je to operativní leasing?

Jedná vlastně o pronájem vozu na určitou dobu s předem stanoveným rozsahem služeb. Po skončení leasingové smlouvy máte možnost automobil odkoupit za předem stanovenou cenu, ale častěji dochází k výměně za zcela nový automobil. Odkup není cílem jako je tomu např. u klasického finančního leasingu.

Fixně stanovená výše měsíční splátky je o něco vyšší než u klasického finančního leasingu, ale tato částka v sobě zahrnuje i servis vozu, pojištění a silniční daň, v případě leasingu s rozšířenými službami navíc i náhradní vozidlo, asistenční služby a další služby.


5 výhod operativního leasingu

  • Pořízení vozu bez nutných počátečních investic, s nulovou akontací.
  • Automobil je po celou dobu majetkem leasingové společnosti, která zajišťuje veškerý jeho servis a nese riziko zůstatkové hodnoty vozu.
  • Splátka operativního leasingu je nákladem a je tedy plně daňově odečitatelná.
  • Po určité době máte možnost automobil vyměnit za nový, aniž byste museli řešit jeho prodej (tato doba je zákonem stanovena na 12-60 měsíců).
  • Snížení administrativy, provozních nákladů a zlepšení cash-flow díky fixním měsíčním splátkám.

Operativní leasing je výhodný především pro vozové parky, kde dochází k časté obměně aut a je neustále potřeba udržovat všechny vozy ve výborném stavu. O to všechno se postará leasingová společnost.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat, rádi s vámi probereme řešení na míru a to samozřejmě zcela nezávazně.

 

Kontaktní formulář

Preferuji kontakt *
Marešová

Michaela Marešová

Prodej nových vozů
727 983 066
Napsat email

Dny testovacích jízd ŠKODA 2017 jsou za námi!

17. 6. 2017 jsme se mohli setkat v Pohádkovém lese Hostivař na Dnech testovacích jízd ŠKODA! Celý den jste s námi soutěžili, učili se novým věcem a samozřejmě prověřovali vozy ŠKODA, jak celý den…