Operativní leasing

Vyberte si u nás svůj model ŠKODA na operativní leasing. Mezi nejoblíbenější patří Octavia, Fabia, Superb a nově také Kodiaq, Kamiq nebo Karoq.

Kamiq Style 1.0 tsi - operativní leasing
Kamiq Style 1.0 tsi - operativní leasing

Operativní leasing – ideální řešení pro firemní vozový park

Operativní leasing představuje vhodné řešení firemních vozových parků, které jsou často obměňovány a potřebují pravidelný servis. Nové automobily můžete využívat pouze po vámi zvolenou dobu a po jejím uplynutí si jednoduše pořídíte nové auto. Nemusíte se starat o údržbu vozu, prodej ojetého auta, ani jeho další využití. Vy jezdíte, o vše ostatní se stará leasingová společnost.

Co je to operativní leasing?

Jedná se vlastně o pronájem vozu na určitou dobu s předem stanoveným rozsahem služeb. Po skončení leasingové smlouvy máte možnost automobil odkoupit za předem stanovenou cenu, ale častěji dochází k výměně za zcela nový automobil. Odkup není cílem, jako je tomu např. u klasického finančního leasingu.

Fixně stanovená výše měsíční splátky je o něco vyšší než u klasického finančního leasingu, ale tato částka v sobě zahrnuje i servis vozu, pojištění a silniční daň, v případě leasingu s rozšířenými službami (full service) navíc i náhradní vozidlo, asistenční služby a další služby.

Pro koho je operativní leasing vhodný?

Je často ideálním řešením pro firmy, podnikatele, OSVČ, ale využívají jej i fyzické osoby.

Zajímá vás operativní leasing pro soukromé osoby?  Podívejte se na program ŠKODA Bez starostí.

5 výhod operativního leasingu

  • Pořízení vozu bez nutných počátečních investic, s nulovou akontací.
  • Automobil je po celou dobu majetkem leasingové společnosti, která zajišťuje veškerý jeho servis a nese riziko zůstatkové hodnoty vozu.
  • Splátka operativního leasingu je nákladem a je tedy plně daňově odečitatelná.
  • Po určité době máte možnost automobil vyměnit za nový, aniž byste museli řešit jeho prodej (tato doba je zákonem stanovena na 12-60 měsíců).
  • Snížení administrativy, provozních nákladů a zlepšení cash-flow díky fixním měsíčním splátkám.

Operativní leasing je výhodný především pro vozové parky, kde dochází k časté obměně aut a je neustále potřeba udržovat všechny vozy ve výborném stavu. O to všechno se postará leasingová společnost.

Pro více informací nás neváhejte kontaktovat. Rádi s vámi probereme řešení na míru a to zcela nezávazně.

Kontaktní formulář

Petr Mansfeld
Petr Mansfeld
Vedoucí prodeje nových vozů
606 055 959 Napsat e-mail

Tyto stránky jsou chráněny reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.